О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 13-1 "Об утверждении бюджета Акжарского района на 2022-2024 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 6 мая 2022 года № 19-2
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акжарского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 13-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26323) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Акжарский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 263 175,5 тысяч тенге:
налоговые поступления – 500 091,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 201 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 5 755 882,8 тысяч тенге;
2) затраты – 6 405 780,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 84 247 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 142 429 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 58 182 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -226 852 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 226 852 тысяч тенге:
поступление займов – 142 429 тысяч тенге;
погашение займов – 59 842 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 144 265 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Ақжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 13-1 "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 мамырдағы № 19-2 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 13-1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26323 болып тіркелді) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжар аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6 263 175,5 мың теңге:
салықтық түсімдер – 500 091,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 201 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 5 755 882,8 мың теңге;
2) шығындар – 6 405 780,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 84 247 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 142 429 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 58 182 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -226 852 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 226 852 мың теңге:
қарыздар түсімі – 142 429 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 59 842 мың тенге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 144 265 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.