О внесении изменений в решение Акжарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13-14 "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Акжарского района на 2022-2024 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 18 августа 2022 года № 22-2
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кулыкольского сельского округа Акжарского района на 2021-2023 годы" от 27 деекабря 2022 года № 13-14 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кулыкольского сельского округа Акжарского районана 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 201 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1654 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 30 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 077 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 39 440 тысяч тенге;
2) затраты – 43 234,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 033,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 033,6 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 033,6 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Акжарского районного маслихата А. Хоршат
Приложение
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 18 августа 2022 года № 22-2
Приложение 1
к решению Акжарского
районного маслихата
Северо-Казахстанской области
от 27 декабря 2021 года № 13-14
Бюджет Кулыкольского сельского округа Акжарского района на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма
тысяч тенге
I. Доходы

Ақжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-14 "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 тамыздағы № 22-2 шешімі
Ақжар аудындық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-14 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 42 201 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1654 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 077 мың теңге;
трансферттер түсімі – 39 440 мың теңге;
2) шығындар –43 234,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 033,6 мың тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 033,6 мың тенге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджетиқаражатыныңиайдаланылатын қалдықтары – 1 033,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақжар аудандық мәслихат хатшысы А. Хоршат
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2022 жылғы 18 тамыздағы
№ 22-2 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Ақжар аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 13-14 шешіміне
1 қосымша
Ақжар ауданы Қулыкөл ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы
мың теңге
І.Кірістер