О внесении изменений и дополнений в решение Акжарского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 13-17 "Об утверждении бюджета Новосельского сельского округа Акжарского района на 2022-2024 годы"
Решение Акжарского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 18 августа 2022 года № 22-4
Акжарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета Новосельского сельского округа Акжарского района на 2022-2024 годы от 27 декабря 2021 года №13-17 следующие изменения и дополнения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"Об утверждении бюджета сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района на 2022 – 2024 годы";
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 192 134,6 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 319 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 457 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 190 346,6 тысяч тенге;
2) затраты – 192 831,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -697,2 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 697,2 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге";
дополнить пунктом 6-1 следующего содержания:
"6-1. Предусмотреть расходы бюджета сельского округа за счет свободных остатков бюджетных средсрв, сложившихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных (недоиспользованных) в 2021 году, согласно приложению 2 к настоящему решению.
Распределение сумм свободных остатков бюджетных средств, сложивщихся на начало финансового года и возврата целевых трансфертов республиканского и областного бюджетов, неиспользованных (недоиспользованных) в 2021 году определяется решением акима сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения Акжарского районного маслихата "Об утверждении бюджета сельского округа Үлкен Қараой Акжарского района на 2022-2024 годы";

Ақжар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-17 "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауданы Новосел ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 тамыздағы № 22-4 шешімі
Ақжар аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ақжар аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауданы Новосел ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 13-17 шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда жазылсын:
"2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауданының Үлкен Қараой ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы";
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауданының Үлкен Қараой ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 192 134,6 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 319 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 457 мың теңге;
трансферттер түсімі – 190 346,6 мың теңге;
2) шығындар – 192 831,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -697,2 тенге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 707,4 тенге:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 697,2 мың теңге";
мынадай мазмұндағы 6-1 тармақпен толықтырылсын:
"6-1. Осы шешімге 2 қосымшаға сәйкес ауылдық бюджетте қаржылық жыл басында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтарын және облыстық бюджеттен 2021 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) берілген нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстар көзделсін.
Ауылдық бюджет қаржылық жыл басында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтарын республикалық жіне облыстық бюджеттерден 2021 жылы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) берілген нысаналы трансферттерді қайтару есебінен шығыстарын бөлу Солтүстік Қазақстан облысы Ақжар ауданы Үлкен Қараой ауылдық округі әкімінің "2022-2024 жылдарға арналған Ақжар ауданы Үлкен Қараой ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" Ақжар аудандық мәслихатының шешімін іске асыру туралы шешімімен айқындалады";