О внесении изменений в решение маслихата района имени Габита Мусрепова от 30 декабря 2021 года № 14-17 "Об утверждении бюджета Шукыркольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области от 29 апреля 2022 года № 18-15
Маслихат района имени Габита Мусрепова Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района имени Габита Мусрепова "Об утверждении бюджета Шукыркольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 14-17 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Шукыркольского сельского округа района имени Габита Мусрепова на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно к настоящему решению, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 21 180 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 824 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 200 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 156 тысяч тенге;
2) затраты – 21 360,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 180,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 180,3 тысячи тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 180,3 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района имени Габита
Мусрепова Северо-Казахстанской области
Е. Адильбеков
Приложение к решению
маслихата района имени
Габита Мусрепова Северо-
Казахстанской области

Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14-17 "2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Шұқыркөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының 2022 жылғы 29 сәуірдегі № 18-15 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов атындағы ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Шұқыркөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14-17 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ғабит Мүсірепов атындағы ауданы Шұқыркөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 21 180 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 824 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 200 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 156 мың теңге;
2) шығындар – 21 360,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 180,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 180,3 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 180,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Ғабит Мүсірепов
атындағы аудан мәслихатының хатшысы
Е. Әділбеков