О внесении изменений и дополнения в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 14/136 "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области от 23 ноября 2022 года № 24/266
Маслихат Есильского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Есильского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 14/136 следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы - 45 567,2 тысяч тенге:
налоговые поступления - 1 044,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 048,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 43 474,6 тысяч тенге;
2) затраты - 45 616,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 49,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита - (использование профицита) бюджета - 49,1 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 49,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-2 следующего содержания:
"4-2. Предусмотреть в бюджете Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из областного бюджета, в том числе:
на обучение акимов сельских округов по теме "Коммуникации и взаимодействие со средствами массовой информации".
Распределение указанных целевых трансфертов из областного бюджета определяется решением акима Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы.";
пункт 5 изложить в новой редакции:

"Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/136 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2022 жылғы 23 қарашадағы № 24/266 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14/136 шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 45 567,2 мың теңге:
салықтық түсімдер - 1 044,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 1 048,2 мың теңге;
трансферттер түсімі - 43 474,6 мың теңге;
2) шығындар - 45 616,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 49,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 49,1 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары - 49,1 мың теңге.";
мынадай мазмұндағы 4-2 тармақпен толықтырылсын:
"4-2. Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін оның ішінде:
"Коммуникациялар бұқаралық ақпарат құралдарымен өзара іс-қимыл" тақырыбы бойынша ауылдық округ әкімдерін оқытуға.
Аудандық бюджеттен көрсетілген мақсатты трансферттерді бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.";
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"5. Предусмотреть в бюджете Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год объемы целевых текущих трансфертов передаваемых из районного бюджета, в том числе:
на повышение заработной платы государственных служащих;
на освещение улиц в населенных пунктах;
на текущие расходы;
на приобретение здания сельского клуба в селе Амангельдинское;
на текущий ремонт водоразводящих сетей водопровода в селе Амангельдинское Есильского района Северо-Казахстанской области.
Распределение указанных целевых трансфертов из районного бюджета определяется решением акима Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области "О реализации решения маслихата Есильского района "Об утверждении бюджета Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Есильского района
Северо-Казахстанской области
А. Бектасова
Приложение
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 23 ноября 2022 года № 24/266
Приложение 1
к решению маслихата
Есильского района
Северо-Казахстанской области
от 30 декабря 2021 года № 14/136
Бюджет Амангельдинского сельского округа Есильского района Северо-Казахстанской области на 2022 год
Категория
Класс
подкласс
Наименование
Сумма (тысяч тенге)

"5. 2022 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің көлемі көзделсін, оның ішінде:
мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға;
ағымдағы шығыстарға;
көтермелеу сипатындағы қосымша ақшалай төлемдерге;
Амангелді ауылында ауылдық клуб ғимаратын сатып алуға;
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылындағы су тарату желілерін ағымдағы жөндеуге.
Аудандық бюджеттен көрсетілген мақсатты трансферттерді бөлу "Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы мәслихатының шешімін іске асыру туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округі әкімінің шешімімен айқындалады.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданының
мәслихатының хатшысы
А. Бектасова
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2022 жылғы 23 қарашадағы
№ 24/266 шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Есіл ауданы мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 14/136 шешіміне
1- қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы Есіл ауданы Амангелді ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы (мың теңге)