О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2021 года № 10-1 "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 16 ноября 2022 года № 20-1
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 10-1 (зарегистрировано в Министерстве юстиции 29 декабря 2021 года № 26171) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 9 014 095,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 958 337,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 11 009,9 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 709,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 8 043 038,4 тысяч тенге;
2) затраты – 9 237 907,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 301 191,6 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 315 816,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 624,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -525 004,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 525 004,1 тысяч тенге;
поступление займов – 315 816,2 тысяч тенге;
погашение займов – 14 624,6 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 223 812,5 тысяч тенге.";
пункт 10 дополнить подпунктами 12) и 13) следующего содержания:
"12) на строительство разводящих сетей и площадки водопроводных сооружений в селе Караганды;
13) на средний ремонт внутрипоселковых дорог с освещением в селах Возвышенка и Советское.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Магжана Жумабаева Т. Абильмажинов
Приложение
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 16 ноября 2022 года № 20-1
Приложение 1
к решению маслихата
района Магжана Жумабаева
Северо-Казахстанской области
от 23 декабря 2021 года № 10-1
Бюджет района Магжана Жумабаева на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Доходы

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-1 "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2022 жылғы 16 қарашадағы № 20-1 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-1 шешіміне (Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26171болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 9 014 095,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 958 337,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 11 009,9 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 709,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 8 043 038,4 мың теңге;
2) шығындар – 9 237 907,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 301 191,6 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 315 816,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 624,6 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -525 004,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 525 004,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 315 816,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 624,6 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 223 812,5 мың теңге.";
10-тармақ келесі мазмұндағы 12) және 13) тармақшалармен толықтырылсын:
"12) Қарағанды ауылында таратушы желілер мен су құбыры құрылыстары алаңын салуға;
13) Возвышенка және Советское ауылдарында жарықтандырумен кентішілік жолдарды орташа жөндеуге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының хатшысы Т. Әбілмәжінов
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының 2022 жылғы
16 қарашадағы № 20-1
шешіміне қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Мағжан Жұмабаев ауданы
мәслихатының 2021 жылғы
23 желтоқсандағы № 10-1
шешіміне 1-қосымша
Мағжан Жұмабаев ауданының 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Кірістер