О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 23 декабря 2021 года № 10-1 "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области от 27 мая 2022 года № 14-20
Маслихат района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 10-1 (зарегистрировано в Министерстве юстиции 29 декабря 2021 года № 26171) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района Магжана Жумабаева Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 8 758 332,2 тысяч тенге:
налоговые поступления – 980 893,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 115,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 772 324,2 тысяч тенге;
2) затраты – 8 982 144,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 451 191,2 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 465 816,2 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 625,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -675 003,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 675 003,7 тысяч тенге;
поступление займов – 465 816,2 тысяч тенге;
погашение займов – 14 625,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 223 812,5 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть в районном бюджете на 2022 год поступление облигационных займов в рамках Государственной программы "Нурлы Жер" на строительство 3-х этажного 45-ти квартирного жилого дома в городе Булаево.";
пункт 11 дополнить подпунктами 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26) следующего содержания:
"20) на текущий ремонт уличного освещения города Булаево;
21) на средний ремонт дорог в селе Бәйтерек;
22) на установку хоккейной коробки в селе Образец;
23) на текущий ремонт разводящих сетей водопровода села Каракога;
24) на замену водопроводной башни села Образец;
25) на текущий ремонт разводящих сетей водоснабжения в селе Бинаш;

Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-1 "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының 2022 жылғы 27 мамырдағы № 14-20 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 10-1 шешіміне (Әділет министрлігінде 2021 жылғы 29 желтоқсанда № 26171 болып тіркелді.) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Мағжан Жұмабаев ауданының бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 8 758 332,2 мың теңге:
салықтық түсімдер – 980 893,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 115,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 772 324,2 мың теңге;
2) шығындар – 8 982 144,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 451 191,2 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 465 816,2 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 625,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -675 003,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 675 003,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 465 816,2 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 625,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 223 812,5 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 9-1-тармақпен толықтырылсын:
"9-1. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте "Нұрлы жер" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде облигациялық қарыздар түсімі Булаев қаласында 3 қабатты 45 пәтерлі тұрғын үй құрылысына ескерілсін."
11-тармақ келесі мазмұндағы 20), 21), 22), 23), 24), 25), 26) тармақшалармен толықтырылсын:
"20) Булаев қаласының көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
21) Бәйтерек ауылындағы жолдарды орташа жөндеуге;
22) Образец ауылында хоккей қорабын орнатуға;
23) Қарақоға ауылының су құбырының таратушы желілерін ағымдағы жөндеуге;
24) Образец ауылының су құбыры мұнарасын ауыстыруға;
25) Бинаш ауылындағы сумен жабдықтаудың таратушы желілерін ағымдағы жөндеуге;