О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 15/2 "Об утверждении районного бюджета на 2022-2024 годы"
Решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области от 28 января 2022 года № 17/2
Маслихат Мамлютского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Мамлютского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении районного бюджета на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 15/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26152 ) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 5914649 тысяч тенге:
налоговые поступления – 604782 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1791 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9516 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5298560 тысяч тенге;
2) затраты – 5952325 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 51991 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 64130 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12139 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч
тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 89667 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 89667 тысяч тенге;
поступления займов – 59729 тысяч тенге;
погашение займов – 12139 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 42077 тысяч тенге.";
пункт 9 дополнить подпунктом 7) следующего содержания:
"7) 2000 тысяч тенге – на строительство водопровода и разводящих сетей водоснабжения села Покровка.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Учесть в районном бюджете на 2022 год бюджетные кредиты из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 59729 тысячи тенге, из районного бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 4401 тысячи тенге.";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Направить свободные остатки бюджетных средств, сложившихся на 1 января 2022 года в сумме 42077 тысяч тенге на расходы по бюджетным программам, согласно приложению 5.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
Указанное решение дополнить приложением 5, согласно приложения 2 к настоящему решению.

Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 15/2 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының 2022 жылғы 28 қаңтардағы № 17/2 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Мамлют ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджетті бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 15/2 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26152 болып тіркелген) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5914649 мың теңге:
салықтық түсімдер – 604782 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1791 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9516 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5298560 мың теңге;
2) шығындар – 5952325 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 51991 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 64130 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12139 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 89667 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 89677 мың теңге;
қарыздар түсімі – 59729 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12139 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 42077 мың теңге.";
9-тармақ келесі мазмұндағы 7) тармақшасымен толықтырылсын:
"7) 2000 мың теңге – Покровка ауылының су құбыры және сумен жабдықтау тарату желілерін салуға.";
10-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"10. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте 59729 мың теңге сомада республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік көмек көрсету шараларын іске асыруға, 4401 мың теңге сомада аудандық бюджеттен мамандарға әлеуметтік көмек көрсету шараларын іске асыруға бюджеттік кредиттер ескерілсін.";
келесі мазмұндағы 13-1-тармағымен толықтырылсын:
"13-1. 2022 жылғы 1 қаңтарға қалыптасқан, бюджет қаражатының бос қалдықтары 5-қосымшаға сәйкес бюджеттік бағдарламалар бойынша шығыстарға 42077 мың теңге сомасында бағытталсын.".
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
Көрсетілген шешім осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес 5 -қосымшасымен толықтырылсын.