Об отмене решения маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 110 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области на 2022 год"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 13 мая 2022 года № 190
В соответствии с пунктом 5 статьи 35-1 Закона Республики Казахстан "О правовых актах", маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Отменить решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 110 "Об утверждении минимального размера расходов на управление объектом кондоминиума и содержание общего имущества объекта кондоминиума по Тайыншинскому району Северо-Казахстанской области на 2022 год".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Секретарь маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области С. Бекшенов

"2022 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп - ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 110 шешімінің күшін жою туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 190 шешімі
Қазақстан Республикасы "Құқықтық актілер туралы" Заңының 5-бабының 35-1 тармағына сәйкес Солтүстік Қазақстан облысының Тайынша аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022 жылға арналған Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы бойынша кондоминиум объектісін басқаруға және кондоминиум объектісінің ортақ мүлкін күтіп-ұстауға арналған шығыстардың ең төмен мөлшерін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 110 шешімінің күші жойылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданды мәслихатының хатшысы С. Бекшенов