О внесении изменений и дополнений в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 124 "Об утверждении бюджета Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022 - 2024 годы"
Решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области от 13 мая 2022 года № 194
Маслихат Тайыншинского района Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Тайыншинского района Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 124 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 162836) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Краснополянского сельского округа Тайыншинского района Северо-Казахстанской области на 2022- 2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 487,9 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 333 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38154,9 тысяч тенге;
2) затраты – 43642 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты - 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1154,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1154,1 тысяч тенге:
поступление займов - 0 тысяч тенге;
погашение займов - 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –1154,1 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Учесть в бюджете Краснополянского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из районного бюджета в бюджет Краснополянского сельского округа в сумме 18 059,9 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-1 следующего содержания:
"5-1. Учесть в бюджете Краснополянского сельского округа на 2022 год поступление текущих целевых трансфертов из областного бюджета в бюджет Краснополянского сельского округа в сумме 7 971 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 5-2 следующего содержания:
"5-2. Предусмотреть в бюджете Краснополянского сельского округа на 2022 год расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года согласно приложению 4 к настоящему решению.";

"Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округінің 2022– 2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 124 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2022 жылғы 13 мамырдағы № 194 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Красноплян ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджетін бекіту туралы" Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 124 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 162836 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жана редакцияда жазылсын:
"1. Солтүстік Қазақстан облысы Тайынша ауданы Краснополян ауылдық округінің 2022 – 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше осы шешімге 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 42 487,9 мың теңге:
салықтық түсімдер - 4 333 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 38154,9 мың теңге;
2) шығындар - 43642 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржыа ктивтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мыңтеңге:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1154,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1154,1 мың теңге:
қарыздар түсімі - 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1154,1 мың теңге.";
4- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2022 жылға арналған Краснополян ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен Краснополян ауылдық округінің бюджетіне 18 059,9 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-1. 2022 жылға арналған Краснополян ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен Краснополян ауылдық округінің бюджетіне 7971 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер түсімідері ескерілсін.";
мынадай мазмұндағы 5-1-тармақпен толықтырылсын:
"5-2. Осы шешімге 4-қосымшаға сәйкес 2022 жылға арналған Краснополян ауылдық округінің бюджетінде қаржылық жылдың басында қалыптасқан бюджет қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар көзделсін.";