О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 3-14с "Об утверждении бюджета Актуесайского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 сентября 2022 года № 3-22 c.
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Актуесайского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 3-14 с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Актуесайского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 720 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 836,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 88,7 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 794,4 тысяч тенге;
2) затраты – 41 621,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 901,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 901,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –901,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2022 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на содержание аппарата;
2) на освещение улиц;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 3-14 с "2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 3-22 c шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 3-14 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40 720 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 836,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 88,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 794,4 мың теңге;
2) шығындар – 41 621,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 901,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 901,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 901,1 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2022 жылға арналған ауылдық бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) аппаратты күтіп ұстауға;
2) көшелерді жарықтандыруға;

3) на содержание клуба (центра досуга);
4) на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
5) на благоустройство.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Cекретарь Уалихановского районного маслихата М. Абдулов
Приложение к решению
Уалихановского районного маслихата
от 13 сентября 2022 года № 3-22 с
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 3-14 с
Бюджет Актуесайского сельского округа Уалихановского района на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

3) клубты (демалыс орталықты) күтіп ұстауға;
4) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
5) елді мекендерді абаттандыру.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының хатшысы М. Абдулов
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2022 жылғы 13 қыркүйектегі
№ 3-22 с шешіміне қосымша
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 3-14 с шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Уәлиханов ауданы Ақтүйесай ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3