О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 5-14 с "Об утверждении бюджета Бидайыкского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 15 марта 2022 года № 5-16 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Бидайыкского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года №5-14 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Бидайыкского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 232 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 224 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 130 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –51 878 тысяч тенге;
2) затраты – 55 754,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -522,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 522,1 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 522,1 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2022 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на содержание аппарата;
2) на содержание клуба (центра досуга);
3) на освещение улиц;
4) на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
5) на средний ремонт улиц в селе Бидайык.";
дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть в сельском бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 522,1 тысяч тенге, согласно приложению 4.";

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 5-14 с "2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 наурыздағы № 5-16 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 5-14 с шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Бидайық ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 55 232 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 224 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 130 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 51 878 мың теңге;
2) шығындар – 55 754,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -522,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –522,1 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 522,1 мың теңге.";
8- тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2022 жылға арналған ауылдық бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) аппаратты күтіп ұстауға;
2) клубты (демалыс орталықты) күтіп ұстауға;
3) көшелерді жарықтандыруға;
4) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
5) Бидайық ауылының көшелерін орташа жөндеуге.";
келесі мазмұндағы 8-1 тармағымен толықтырсын:
"8-1. 4-қосымшаға сәйкес аудандық бюджеттен қаржылық жылдың басында 522,1 мың теңге сомасында қалыптасқан бюжеттік қаражатының бос қалдықтары есебінен шығыстар қарастырылсын.";