О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 6-14 с "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 13 сентября 2022 года № 6-22 c
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы" от 30декабря 2021 года №6-14с следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Кишкенекольского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1,2 и 3к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 313 889,8 тысяч тенге:
налоговые поступления – 40 289 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 272 500,8тысяч тенге;
2) затраты – 328 428 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14538,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета –14538,2тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 14538,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2022 год целевые трансферты из районного бюджета в том числе:
1) на содержание аппарата;
2) на капитальные расходы государственного органа;
3) на средний ремонт внутри поселковых дорог в селе Кишкенеколь;
4) на вывоз мусора;

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-14 с "2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 қыркүйектегі № 6-22 c шешімі.
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 6-14 с шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Кішкенекөл ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 313 889,8 мың теңге:
салықтық түсімдер – 40 289 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 100 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 000 мың теңге;
трансферттер түсімі – 272 500,8 мың теңге;
2) шығындар – 328 428 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 538,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –14 538,2 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –14 538,2 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2022 жылға арналған ауылдық бюджетте аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер ескерілсін, оның ішінде:
1) аппаратты күтіп ұстауға;
2) мемлекеттік күрделі шығындарға;
3) Кішкенекөл ауылының жолдарын орташа жөндеуге;
4) қоқыс шығаруға;