О внесении изменений и дополнений в решение Уалихановского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 9-14с "Об утверждении бюджета Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 15 марта 2022 года № 9-16 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 9-14 с следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 143 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 946 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 952 тысяч тенге;
2) затраты – 25 627,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -484,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 484,9 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 484,9 тысяч тенге.";

Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 9-14 с "2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2022 жылғы 15 наурыздағы № 9-16 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 9-14 с шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 143 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 946 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 952 мың теңге;
2) шығындар – 25 627,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -484,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 484,9 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 484,9 мың теңге.";

дополнить пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Предусмотреть в сельском бюджете расходы за счет свободных остатков бюджетных средств, сложившихся на начало финансового года в сумме 484,9 тысяч тенге, согласно приложению 4.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
дополнить приложением 4 к указанному решению согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Cекретарь Уалихановского районного маслихата М. Абдулов
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
№ 9-16 с от 15 марта 2022 года
Приложение 1 к решению
Уалихановского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 9-14 с
Бюджет Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3

келесі мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 4-қосымшаға сәйкес аудандық бюджетте қаржылық жылдың басында 484,9 мың теңге сомасында қалыптасқан бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары есебінен шығыстар қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2-қосымшаға сәйкес көрсетілген шешімі 4-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Уәлиханов аудандық мәслихатының хатшысы М. Абдулов
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2022 жылғы 15 наурыздағы
№ 9-16 с 1- қосымша
Уәлиханов аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 9-14 с шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1
2
3