О внесении изменения в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 16/1 "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2022-2024 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 15 сентября 2022 года № 24/1
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета района Шал акына на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 16/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26175) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района
Шал акына Северо-Казахстанской области
О. Амрин
Приложение
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 15 сентября 2022 года № 24/1
Приложение 1
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области
от 24 декабря 2021 года № 16/1
Бюджет района Шал акына на 2022 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3
4
5

Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16/1 "2022-2024 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 15 сентября 2022 года № 24/1
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған Шал ақын ауданының бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16/1 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26175 болып тіркелген) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы
Ө. Әмрин
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2022 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 24/1 шешіміне
қосымша
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының
2021 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 16/1 шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Шал ақын ауданының бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3
4
5