О внесении изменений и дополнения в решение Маслихата города Атырау от 22 декабря 2021 года № 126 "О бюджете города на 2022-2024 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 28 марта 2022 года № 149
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау от 22 декабря 2021 года № 126 "О бюджете города на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26260, опубликовано 10 января 2022 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 243 050 260 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 202 832 954 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 076 225 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 14 207 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 933 581 тысяч тенге;
2) затраты – 247 908 289 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 858 029 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 858 029 тысяч тенге:
поступление займов – 16 292 048 тысяч тенге;
погашение займов – 11 845 400 тысяч тенге;

Атырау қаласы Мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 126 "2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 28 наурыздағы № 149 шешімі
Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау қаласы Мәслихатының 2022 жылғы 22 желтоқсандағы № 126 "2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26260 тіркелген, 2022 жылғы 10 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған қала бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 243 050 260 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 202 832 954 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 076 225 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 14 207 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 22 933 581 мың теңге;
2) шығындар – 247 908 289 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 858 029 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 858 029 мың теңге;
қарыздар түсімі – 16 292 048 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 845 400 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 411 381 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 13 следующего содержания:
"13. Произведенные кассовые расходы по специфике 338 "Возврат целевых трансфертов" программы 15 1 452 035 015 "Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан" в сумме 40 000 тенге перенести на специфику 352 "Возврат части средств, привлеченных из Национального фонда Республики Казахстан" программы 15 1 452 035 015 "Возврат, использованных не по целевому назначению целевых трансфертов, выделенных из областного бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан.".

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 411 381 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 13 тармақпен толықтырылсын:
"13. 15 1 452 035 015 "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару" бағдарламасының 338 "Нысаналы трансферттерді қайтару" ерекшелігі бойынша жұмсалған 40 000 теңге кассалық шығындары 15 1 452 035 015 "Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы мақсатқа сай пайдаланылмаған нысаналы трансферттерді қайтару" бағдарламасының тиісінше 352 "Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан тартылған қаражаттың бір бөлігін қайтару" ерекшелігіне жылжытылсын.".