О внесении изменений в решение Маслихата города Атырау от 27 декабря 2021 года № 130 "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2022-2024 годы"
Решение Атырауского городского маслихата Атырауской области от 23 декабря 2022 года № 210
Маслихат города Атырау РЕШИЛ:
1. Внести в решение Маслихата города Атырау "О бюджете сельских округов относящихся к городу Атырау на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 130 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Аксайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы –25 228 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –7 062 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –18 166 тысяч тенге;
2) затраты –58 295 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 33 067 тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета – 33 067 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет Атырауского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 214тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –16 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов –40 214 тысяч тенге;
2) затраты –70 164 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 13 950тысяч тенге;
6) финансирования дефицита (использования профицита) бюджета –13 950 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:

Атырау қаласы Мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 130 "2022-2024 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Атырау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 210 шешімі
Атырау қаласының Мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау қаласы мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 130 "2022-2024 жылдарға арналған Атырау қаласына қарасты ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Ақсай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 228 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 062 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 18 166 мың теңге;
2) шығындар – 58 295 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 33 067 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 33 067 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге. ";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға Атырау ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 214 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 40 214 мың теңге;
2) шығындар – 70 164 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13 950 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 950 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на курирующего заместителя акима города Атырау.
4. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Маслихата города Атырау К. Джаумбаев
Приложение 1 к решению
Маслихата города Атырау
от 23 декабря 2022 года
№ 210
Приложение 1 к решению
Маслихата города Атырау

2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Атырау қаласы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атырау қаласының Мәслихат хатшысы Қ. Джаумбаев
Атырау қаласы Мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 210 шешіміне 1 қосымша
Атырау қаласы Мәслихатының