О внесении изменений в решение Жылыойского районного маслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 15-1
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 8 июля 2022 года № 22-1
Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жылыойского районного маслихата "О бюджетах города Кульсары, поселка Жана-Каратон, сельских округов Жем, Косчагиль, Кара-Арна, Майкумген и Аккиизтогай на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 15-1 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Кульсары на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 701 972 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –322 101 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 379 851 тысяч тенге;
2) затраты – 732 249 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 30 277 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 30 277 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов –0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 277 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Жана-Каратон на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 131 495 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –16 189 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 115 286 тысяч тенге;
2) затраты – 133 817 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 322 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 322 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 322 тысяч тенге".
пункт 3 изложить в новой редакции:

"2022-2024 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-1 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2022 жылғы 8 шілдедегі № 22-1 шешімі
Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған Құлсары қаласының, Жаңа-Қаратон кентінің, Жем, Қосшағыл, Қара-Арна, Майкөмген және Ақкиізтоғай ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" Жылыой аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15-1 шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Құлсары қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 701 972 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 322 101 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 379 851 мың теңге;
2) шығындар – 732 249 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 30 277мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 277 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 277 мың теңге".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Жаңа-Қаратон кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 131 495 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16 189 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 115 286 мың теңге;
2) шығындар – 133 817 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 322 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 322 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 322 мың теңге".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – - 560 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 560 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 560 тысяч тенге".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Майкумгенского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 229 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления –1 732 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 66 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 41 431 тысяч тенге;
2) затраты – 43 687 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 458 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 458 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 458 тысяч тенге".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Аккиизтогайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2024 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 887 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 553 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 264 тысяч тенге;
2) затраты – 57 525 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 638 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 638 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 638 тысяч тенге".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Исполняющий обязанности
секретаря районного маслихата С. Кенжегалиев
Приложение 1 к решению
Жылыойского районного
маслихата от 8 июля
2022 года № 22-1
Приложение 1 к решению
Жылыойского районного
маслихата от 30 декабря
2021 года № 15-1
Уточненный бюджет города Кульсары на 2022 год
Категория
Сумма (тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 560 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 560 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 560 мың теңге".
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2022-2024 жылдарға арналған Майкөмген ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 229 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 732 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 66 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 41 431 мың теңге;
2) шығындар – 43 687 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 458 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 458 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 458 мың теңге".
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. 2022-2024 жылдарға арналған Ақкиізтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 -қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 56 887 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 553 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 54 264 мың теңге;
2) шығындар – 57 525 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 638 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 638 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 638 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімге 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат хатшысының
міндетін атқарушы
С. Кенжеғалиев
Жылыой аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
8 шілдедегі № 22-1 шешіміне
1-қосымша
Жылыой аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы № 15-1
шешіміне 1-қосымша
2022 жылға арналған Құлсары қаласының нақтыланған бюджеті
Санаты
Сомасы (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер