О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2022 года № 27-1
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и рассмотрев предложенный акиматом района проект районного бюджета на 2023-2025 годы Жылыойский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 406 036 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 64 265 942 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 108 450 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 85 898 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9 945 746 тысяч тенге;
2) затраты – 77 595 718 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 11165 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 15 525 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4360 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 3 200 847 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 200 847 тысяч тенге:
поступление займов – 15525 тысяч тенге;
погашение займов – 4 360 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 189 682 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2023 № 9-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить на 2023 год норматив общей суммы поступлений
общегосударственных налогов в бюджет района в следующем объеме:
по коду 101 201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источников выплаты" - 50%.
3. Предусмотреть на 2023 год объемы бюджетных изъятий из районного бюджета в областной бюджет в сумме 54 584 798 тысяч тенге.
4. Предусмотреть на 2023 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджеты города, поселка, сельских округов в сумме 110 923 тысяч тенге, в том числе:
поселку Жана –Каратон – 31 773 тысяч тенге;
Жемскому сельскому округу – 20 887 тысяч тенге;
Косчагильскому сельскому округу – 2 816 тысяч тенге;
Кара-Арнинскому сельскому округу – 17 266 тысяч тенге;
Майкумгенскому сельскому округу – 19 112 тысяч тенге;
Аккиизтогайскому сельскому округу – 19 069 тысяч тенге.
5. Учесть, что в районном бюджете на 2023 год специалистам в области здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры,спорта и агропромышленного комплекса, государственным служащим аппаратов акимов поселка, сельских округов прибывшим для работы и проживания в сельские населенные пункты, предусмотрено единовременное подъемное пособие в размере стократного месячного расчетного показателя и бюджетный кредит для приобретения или строительства жилья в размере одной тысячи пятисоткратного месячного расчетного показателя.

2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 желтоқсандағы № 27-1 шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес және аудан әкімдігімен ұсынылған 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет жобасын қарап, Жылыой аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 –қосымшаларға сәйкес,оның ішінде 2023 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 74 406 036мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 64 265 942 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 108 450 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 85 898 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 9 945 746 мың теңге;
2) шығындар – 77 595 718 мың теңге;
3) бюджеттік несиелендіру – 11165 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 15525 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 4 360 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 3200 847 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3200 847 мың теңге:
қарыздар түсімі – 15525 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4360 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 189 682 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 9-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Аудан бюджетіне жалпы мемлекеттік салықтар түсімінің жалпы сома нормативі 2023 жылға келесідей көлемде бекітілсін:
101 201 коды бойынша "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" – 50%;
3. Аудан бюджетінен облыстық бюджетке бюджеттік алымдардың 2023 жылға арналған көлемі 54 584 798 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Аудандық бюджеттен қала, кент, ауылдық округтер бюджеттеріне берілетін субвенциялар көлемдері 2023 жылға 110 923 мың теңге сомасында көзделсін, оның ішінде:
Жаңа-Қаратон кентіне – 31 773 мың теңге;
Жем ауылдық округіне – 20 887 мың теңге;
Қосшағыл ауылдық округіне – 2 816 мың теңге;
Қара-Арна ауылдық округіне – 17 266 мың теңге;
Майкөмген ауылдық округіне – 19 112 мың теңге;
Ақкиізтоғай ауылдық округіне – 19 069 мың теңге.
5. 2023 жылға аудандық бюджетте ауылдық елдi мекендерде жұмыс iстеу және тұру үшін келген денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтiк қамсыздандыру, мәдениет, спорт және агроөнеркәсіптік кешен саласындағы мамандарға, кент, ауылдық округтер әкімдері аппараттарының мемлекеттік қызметшілеріне жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде бір жолғы көтерме жәрдемақы және бір мың бес жүз еселік айлық есептік көрсеткіш мөлшерінде тұрғын үй сатып алуға немесе салу үшін бюджеттік кредиттер көзделгені ескерілсін.

6. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2023 год в сумме 1 315 450 тысяч тенге.
7. Учесть в районном бюджете на 2023 год предусмотрены бюджетные кредиты местным исполнительным органам в сумме 15 525 тысяч тенге на реализацию мер социальной поддержки специалистов.
8. Учесть в районном бюджете на 2023 год целевые трансферты на развитие из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 3 765 000 тысяч тенге, в том числе:

6. 2023 жылға жергілікті атқарушы органдарының резерві 1 315 450 мың теңге сомасында бекітілсін.
7. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға 15 525 мың теңге сомасында бюджеттiк кредиттер көзделгенi ескерiлсiн.
8. 2023 жылға арналған аудандық бюджетте Қазақстан Республикасының Ұлттық қоры есебінен 3 765 000 мың теңге сомасында нысаналы даму трансферттері ескерілсін, оның ішінде:

3 479 000 тысяч тенге - на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах;
286 000 тысяч тенге - на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл - Ел бесігі".
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата С. Таласов
Приложение 1 к решению
Жылыойского районного
маслихата от 21 декабря
2022 года № 27-1
Районный бюджет на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Жылыойского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2023 № 9-1 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма (тысяча тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

шағын және моноқалалардағы бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға –3 479 000 мың теңге;
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға –286 000 мың теңге.
9. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Таласов
Жылыой аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
21 желтоқсандағы № 27-1
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. Қосымша жаңа редакцияда - Атырау облысы Жылыой аудандық мәслихатының 14.12.2023 № 9-1 шешімімен (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I . Кірістер

36336
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
14067
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
22269
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1110143
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
316597
004
Программа занятости
280690
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
35907
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
706202
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
38719
005
Государственная адресная социальная помощь
12144
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
294481
010
Материальное обеспечение детей с инвалидностью, воспитывающихся и обучающихся на дому
4252
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
40931
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и лиц с инвалидностью
35312
017
Обеспечение нуждающихся лиц с инвалидностью протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации лица с инвалидностью
280363
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
87344
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
71735
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
933
021
Капитальные расходы государственных органов
129
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
14547
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3604943
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
2403694
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
174355
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
639053
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
344101
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
100
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах

36336
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
14067
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
22269
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1110143
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
316597
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
280690
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
35907
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
706202
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
38719
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
12144
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
294481
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4252
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
40931
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
35312
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектігі бар адамдарды протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектігі бар адамдарға қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
280363
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
87344
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
71735
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
933
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
129
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
14547
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3604943
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
2403694
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
174355
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыр
639053
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
344101
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
100
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту

115000
2
Продажа нематериальных активов
13500
Функциональная группа
Сумма (тысяча тенге)
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ІІ. Расходы
107007301
01
Государственные услуги общего характера
890019
112
Аппарат маслихата района (города областного значения)
45850
001
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
45850
122
Аппарат акима района (города областного значения)
176171
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
175346
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
825
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2500
003
Проведение оценки имущества в целях налогооблажения
2000
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
500
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
35209
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
35209
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
230319
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
66575
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
163744
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
45856
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
45856
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
283544
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
44219
113
Целевые текущие трансферты нижестоящим бюджетам
239325
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
70570
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
70570
02
Оборона
14234
122
Аппарат акима района (города областного значения)
14234
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности

115000
2
Материалдық емес активтерді сату
13500
Функционалдық топ
Сомасы (мың теңге)
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
II.Шығыстар
107007301
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
890019
112
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
45850
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
45850
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
176171
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
175346
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
825
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2500
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2000
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
500
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
35209
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35209
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
230319
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
66575
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
163744
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
45856
001
Жергілікті деңгейдежер жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
45856
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
283544
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй-инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44219
113
Төменгі тұрған бюджеттерге берілетін нысаналы ағымдағы трансферттер
239325
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
70570
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
70570
02
Қорғаныс
14234
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
14234
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар

14234
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1841348
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
1734566
010
Государственная адресная социальная помощь
22188
004
Программа занятости
1172237
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10876
007
Оказание жилищной помощи
800
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
3000
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
222962
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
41199
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
38243
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
174429
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
48632
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
106782
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1100
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
14547
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни лиц с инвалидностью в в Республике Казахстан
91135
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
1607387
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
815572
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
195572
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
500000
015
Освещение улиц в населенных пунктах
120000
467
Отдел строительства района (города областного значения)
791815
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
791815
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
830964
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
245918
003
Поддержка культурно- досуговой работы
245918
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
143876
009
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне

14234
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1841348
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
1734566
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22188
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
1172237
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10876
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
800
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
3000
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
222962
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
41199
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
38243
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
174429
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
48632
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
106782
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1100
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
14547
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
91135
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
1607387
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын-үй инспекциясы бөлімі
815572
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыр
195572
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
500000
015
Елдi мекендердегі көшелердi жарықтандыру
120000
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
791815
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
791815
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
830964
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
245918
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
245918
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
143876
009
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу