О внесении изменений в решение Махамбетского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 101 "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Махамбетского районного маслихата Атырауской области от 28 сентября 2022 года № 168
Махамбетский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" Махамбетского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 101 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Алгинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 091 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступлениям – 3 768 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 87 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 350 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56 886 тысяч тенге;
2) затраты - 63 443 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -2 352 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 352 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2 352 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Акжайыкского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 548 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 448 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 120 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 454 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 63 526 тысяч тенге;
2) затраты – 67 680 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -1 132 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 132 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 132 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Актогайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Махамбет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 101 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Махамбет аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қыркүйектегі № 168 шешімі
Махамбет аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Махамбет аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 101 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 61 091 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 3 768 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 87 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 350 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 56 886 мың теңге;
2) шығындар – 63 443 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2 352 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) -2 352 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 352 мың теңге.
2 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 66 548 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 448 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 120 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 454 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 63 526 мың теңге;
2) шығындар – 67 680 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 132 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 132 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 132 мың теңге.
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2022-2024 жылдарға арналған Ақтоғай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

налоговые поступления – 37 493 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 300 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 905 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 231 473 тысяч тенге;
2) затраты – 279 738 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 7 567 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 567 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 7 567 тысяч тенге.
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Сарайчиковского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 80 228 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 862 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 275 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 091 тысяч тенге;
2) затраты – 81 900 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование -0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 1 672 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 672 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов - 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 672 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Учесть, что в бюджетах сельских округов на 2022 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета в сумме – 345 496 тысяч тенге, в том числе:
33 230 тысяч тенге - на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственого бюджета, работников казенных предприятий, в том числе:
Алгинскому сельскому округу - 3 222 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу - 5 261 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу - 4 517 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 3 308 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 4 073 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 2 534 тысяч тенге;

салықтық түсімдер – 37 493 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 300 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 905 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 231 473 мың теңге;
2) шығындар – 279 738 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -7 567 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 567 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 567 мың теңге.
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2022-2024 жылдарға арналған Сарайшық ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 80 228 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 862 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 275 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 74 091 мың теңге;
2) шығындар – 81 900 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1 672 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 672 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі - 0 теңге;
қарыздарды өтеу - 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 672 мың теңге.
11 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. 2022 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен – 345 496 мың теңге сомасында нысаналы трансферттер көзделсін, оның ішінде:
азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 33 230 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 3 222 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 5 261 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 4 517 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 3 308 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 4 073 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 2 534 мың теңге;

Есболскому сельскому округу – 3 741 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 3 740 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 2 834 тысяч тенге.
30 060 тысяч тенге - на повышение заработной платы работников государственных организаций: медико-социальных учреждений стационарного и полустационарного типов, организаций надомного обслуживания, временного пребывания, центров занятости населения, в том числе:
Баксайскому сельскому округу – 6 494 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 943 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 920 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 14 392 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 4 311 тысяч тенге.
14 007 тысяч тенге - на установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культурных управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры, в том числе:
Алгинскому сельскому округу -1 884 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу -1 708 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу -1 619 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 1 421 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 2 102 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 218 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу -1 752 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 1 010 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 1 293 тысяч тенге.
96 751 тысяч тенге – на внедрение новой системы оплаты труда для административных государственных служащих, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 9 560 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 7 534 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 8 564 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 9 911 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 12 992 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 8 677 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 7 420 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 22 479 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 9 614 тысяч тенге.
69 265 тысяч тенге –на обеспечение санитарии населенных пунктов, в том числе:
Алгинскому сельскому округу - 3 300 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу - 3 009 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу - 3 000 тысяч тенге;
Баксайскому сельскому округу – 4 948 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 6 215 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 3 145 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу -5 639 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 34 459 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 5 550 тысяч тенге.
15 427 тысяч тенге - на текущие и капитальные затраты аппарата акима сельского округа, в том числе:
Алгинскому сельскому округу - 319 тысяч тенге;

Есбол ауылдық округіне – 3 741 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 3 740 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 2 834 мың теңге.
мемлекеттік ұйымдардың стационарлық және жартылай стационарлық үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелердің, үйде қызмет көрсету, уақытша болу ұйымдарының, халықпен жұмыспен қамту орталықтары жұмыскерлерінің жалақысын көтеруге – 30 060 мың теңге, оның ішінде:
Бақсай ауылдық округіне – 6 494 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 2 943 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 1 920 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 14 392 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 4 311 мың теңге.
мемлекеттік мәдениет ұйымдарының басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге – 14 007 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 1 884 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 1 708 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 1 619 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 1 421 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 2 102 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 1 218 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 1 752 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 1 010 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 1 293 мың теңге.
әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесін енгізуге - 96 751 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 9 560 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 7 534 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 8 564 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 9 911 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 12 992 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 8 677 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 7 420 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 22 479 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 9 614 мың теңге.
елді мекендердің санитариясын қамтамасыз етуге – 69 265 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 3 300 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 3 009 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 3 000 мың теңге;
Бақсай ауылдық округіне – 4 948 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 6 215 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 3 145 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 5 639 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 34 459 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 5 550 мың теңге.
ауылдық округ әкімі аппаратының ағымдағы және күрделі шығындарына – 15 427 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 319 мың теңге;

Акжайыкскому сельскому округу – 5 469 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 910 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 4 687 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 1 920 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 2 122 тысяч тенге.
3 893 тысяч тенге – на текущие затраты организации культуры, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу - 538 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 1 087 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 1 418 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу - 850 тысяч тенге.
200 тысяч тенге – на организацию приватизация, управления коммунальным имуществом Акжайыкскому сельскому округу;
12 408 тысяч тенге - на благоустройства населенных пунктов, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу - 248 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 200 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу -11 960 тысяч тенге.
60 594 тыс тенге – на уличное освещение населенных пунктов, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 229 тысяч тенге;
Акжайыкскому сельскому округу – 2 365 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 3 000 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 55 000 тысяч тенге.
1 242 тысяч тенге – на организацию водоснабжения населенных пунктов, в том числе:
Алгинскому сельскому округу – 842 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 400 тысяч тенге.
5 565 тысяч тенге – на проведение работ по подготовке к зимнему периоду, в том числе:
Акжайыкскому сельскому округу - 355 тысяч тенге;
Актогайскому сельскому округу – 1 060 тысяч тенге;
Бейбарыскому сельскому округу – 1 265 тысяч тенге;
Жалгансайскому сельскому округу – 355 тысяч тенге;
Есболскому сельскому округу – 1 265 тысяч тенге;
Махамбетскому сельскому округу – 205 тысяч тенге;
Сарайчиковскому сельскому округу – 1 060 тысяч тенге.
270 тысяч тенге – на текущее содержание организаций социальной защиты Жалгансайскому сельскому округу.

Ақжайық ауылдық округіне – 5 469 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 910 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 4 687 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 1 920 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 2 122 мың теңге.
мәдениет ұйымдарының ағымдағы шығындарына – 3 893 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 538 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 1 087 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 1 418 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 850 мың теңге.
Ақжайық ауылдық округіне жекешелендіру, коммуналдық мүлікті басқаруды ұйымдастыруға - 200 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыруға – 12 408 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 248 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 200 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне - 11 960мың теңге.
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 60 594 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 229 мың теңге;
Ақжайық ауылдық округіне – 2 365 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 3 000 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 55 000 мың теңге.
елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыруға – 1 242 мың теңге, оның ішінде:
Алға ауылдық округіне – 842 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне - 400 мың теңге.
қысқы мерзімге дайындық жұмыстарын жүргізуге -5 565 мың теңге, оның ішінде:
Ақжайық ауылдық округіне – 355 мың теңге;
Ақтоғай ауылдық округіне – 1 060 мың теңге;
Бейбарыс ауылдық округіне – 1 265 мың теңге;
Жалғансай ауылдық округіне – 355 мың теңге;
Есбол ауылдық округіне – 1 265 мың теңге;
Махамбет ауылдық округіне – 205 мың теңге;
Сарайшық ауылдық округіне – 1 060 мың теңге.
Жалғансай ауылдық округіне әлеуметтік әлеуметтік қорғау ұйымдарын ағымдағы ұстауға - 270 мың теңге.

2 584 тысяч тенге - на организацию сохранения государственного жилищного фонда сельского округа Алгинскому сельскому округу.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 и 25 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата К. Мажиев
Приложение 1 к решению
районного маслихата от 28
сентября 2022 года № 168
Приложение 1 к решению
районного маслихата от 27
декабря 2021 года № 101
Бюджет Алгинского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

Алға ауылдық округіне ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыруға -2 584 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22 және 25 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы К. Мажиев
Аудандық мәслихаттың 2022
жылғы 28 қыркүйектегі № 168
шешіміне 1 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2021
жылғы 27 желтоқсандағы № 101
шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Алға ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер

124
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села,сельского округа
378
048
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
378
III. Чистое бюджетное кредитование
Бюджетные кредиты
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
5
Погашение бюджетных кредитов
01
Погашение бюджетных кредитов
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Администратор
Программа
Наименование
ІV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
Приобретение финансовых активов
13
Прочие
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
6
Поступления от продажи финансовых активов государства
01
Поступления от продажи финансовых активов государства
1
Поступления от продажи финансовых активов внутри страны
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
V. Дефицит (профицит) бюджета
-2352
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
2352
7
Поступление займов
01
Внутренние государственные займы
2
Договоры займа
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
2352
01
Остатки бюджетных средств
2352
1
Свободные остатки бюджетных средств
2352
Приложение 2 к решению
районного маслихата от 28
сентября 2022 года № 168
Приложение 4 к решению
районного маслихата от 27
декабря 2021 года № 101
Бюджет Акжайыкского сельского округа на 2022 год
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование
І. Доходы

124
Аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
378
048
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
378
III.Таза бюджеттік кредиттеу
Бюджеттік кредиттер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
01
Бюджеттік кредиттерді өтеу
1
Мемлекеттік бюджеттен берілгенбюджеттік кредиттерді өтеу
Функционалдық топ
Сомасы мың теңге
Әкімші
Бағдарлама
А т а у ы
IV. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
Қаржы активтерін сатып алу
13
Басқалар
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
6
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
01
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
1
Қаржы активтерін ел ішінде сатудан түсетін түсімдер
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-2352
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
2352
7
Қарыздар түсімі
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
2
Қарыз алу келісім – шарттары
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
2352
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
2352
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
2352
Аудандық мәслихаттың 2022
жылғы 28 қыркүйектегі № 168
шешіміне 2 қосымша
Аудандық мәслихаттың 2021
жылғы 27 желтоқсандағы № 101
шешіміне 4 қосымша
2022 жылға арналған Ақжайық ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
А т а у ы
I. Кірістер