Об установлении публичного сервитута на земельный участок
Постановление акимата Исатайского района Атырауской области от 26 июля 2022 года № 126
В соответствии со статьей 17, пунктом 4 статьи 69 Земельного кодекса Республики Казахстан, статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", акимат Исатайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить акционерному обществу "Каспийский Трубопроводный Консорциум - К" публичный сервитут сроком на 49 лет на земельные участки на 257, 263, 271, 274, 276, 277, 289, 318, 343, 357, 362 километрах магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск" для размещения геодезических знаков согласно приложению к настоящему постановлению.

Жер учаскесіне жария сервитут белгілеу туралы
Атырау облысы Исатай ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 шілдедегі № 126 қаулысы
Қазақстан Республикасы Жер кодексінің 17-бабына, 69-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31-бабына сәйкес, Исатай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Каспий Құбыр Консорциумы-Қ" акционерлік қоғамына "Теңіз-Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 257, 263, 271, 274, 276, 277, 289, 318, 343, 357, 362 шақырымдарында геодезиялық белгілер орналастыру үшін осы қаулының қосымшасына сәйкес жер учаскелеріне 49 жыл мерзімге жария сервитут белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Исатайского района Р. Муканова.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района П. Хасанов
Приложение к постановлению
акимата Исатайского района
от "26" июля 2022 года № 126
Земельные участки, на которых устанавливается публичный сервитут для размещения геодезических знаков акционерному обществу "Каспийский Трубопроводный Консорциум – К"
Месторасположение
Целевое назначение
Площадь публичного сервитута, га
1
2
3
4
1
Исатайский район, 257 километр 392 метр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
2
Исатайский район, 257 километр 392 метр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
3
Исатайский район, 263 километр 764 метр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
4
Исатайский район, 271 километр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
5
Исатайский район, 274 километр 936 метр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
6
Исатайский район, 276 километр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
7
Исатайский район, 277 километр 605 метр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
8
Исатайский район, 277 километр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
9
Исатайский район, 289 километр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
10
Исатайский район, 289 километр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
11
Исатайский район, 289 километр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
12
Исатайский район, 318 километр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
13
Исатайский район, 318 километр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
14
Исатайский район, 318 километр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
15
Исатайский район, 343 километр 220 метр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
16
Исатайский район, 343 километр 220 метр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
17
Исатайский район, 357 километр 067 метр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
18
Исатайский район, 357 километр 067 метр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
19
Исатайский район, 362 километр 620 метр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
20
Исатайский район, 362 километр 620 метр магистрального нефтепровода "Тенгиз-Новороссийск"
Для размещения геодезических знаков
0,0001
Итого
*

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Исатай ауданы әкімінің орынбасары Р.Мұқановқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі П. Хасанов
Исатай ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" шілдедегі
№ 126 қаулысына қосымша
"Каспий Құбыр Консорциумы - Қ" акционерлік қоғамына геодезиялық белгілер орналастыру үшін жария сервитут белгіленетін жер учаскелері
Орналасқан жері
Нысаналы мақсаты
Жария сервитут ауданы, га
1
2
3
4
1
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 257 шақырымы 392 метрі
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
2
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 257 шақырымы 392 метрі
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
3
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 263 шақырымы 764 метрі
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
4
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 271 шақырымы
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
5
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 274 шақырымы 936 метрі
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
6
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 276 шақырымы
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
7
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 277 шақырымы 605 метрі
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
8
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 277 шақырымы
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
9
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 289 шақырымы
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
10
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 289 шақырымы
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
11
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 289 шақырымы
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
12
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 318 шақырымы
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
13
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 318 шақырымы
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
14
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 318 шақырымы
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
15
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 343 шақырымы 220 метрі
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
16
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 343 шақырымы 220 метрі
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
17
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 357 шақырымы 67 метрі
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
18
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 357 шақырымы 67 метрі
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
19
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 362 шақырымы 620 метрі
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
20
Исатай ауданы, "Теңіз - Новороссийск" магистралдық мұнай құбырының 362 шақырымы 620 метрі
геодезиялық белгілер орналастыру үшін
0,0001
Барлығы
*