О внесении изменений в решение Кызылкогинского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 12-3 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2022-2024 годы"
Решение Кызылкогинского районного маслихата Атырауской области от 20 октября 2022 года № 24-1
Кызылкогинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 12-3 "Об утверждении бюджетов сельских округов Кызылкогинского района на 2022-2024 годы" (зарегистрированно в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 166810) следующие изменения:
1) пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Миялинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 331 626 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 083 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 313 525 тысяч тенге;
2) затраты – 331 982 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 356 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 356 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 356 тенге."
2) пункт 2 указанного решения изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Уильского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 383 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 216 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 99 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 72 068 тысяч тенге;
2) затраты – 74 413 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 30 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 30 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 30 тенге."

Қызылқоға аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-3 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Қызылқоға аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 қазандағы № 24-1 шешімі
Қызылқоға аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 12-3 "2022-2024 жылдарға арналған Қызылқоға ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізімінде № 166810 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған Миялы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 331 626 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 083 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 313 525 мың теңге;
2) шығындар – 331 982 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 356 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 356 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 356 теңге."
2) көрсетілген шешімнің 2-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022-2024 жылдарға арналған Ойыл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 74 383 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 216 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 99 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 72 068 мың теңге;
2) шығындар – 74 413 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 30 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 30 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 30 теңге."

5) дефицит (профицит) бюджета – - 180 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 180 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 180 тенге."
2. Приложения 1, 4, 7, 10 ,13, 16, 19, 22, 25, 28 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата А. Аккайнанов
Приложение 1 к решению
районного маслихата № 24-1

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 180 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 180 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 180 теңге."
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат хатшысы А. Аққайнанов
Аудандық мәслихаттың