О внесении изменений в решение Индерского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 77-VІІ "Об утверждении бюджета Индерского района на 2022-2024 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 14 октября 2022 года № 138-VII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата "Об утверждении бюджета Индерского района на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 77-VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26256) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 580 706 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 453 423 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 427 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 8 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 098 856 тысяч тенге;
2) затраты – 12 582 302 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 7 624 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 108 185 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 29 132 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 009 220 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 009 220 тысяч тенге:
поступление займов – 608 185 тысяч тенге;
погашение займов – 29 132 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 430 167 тенге".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть, что в районном бюджете на 2022 год предусмотрены целевые текущие трансферты и целевые трансферты на развитие из республиканского бюджета в сумме 2 399 902 тысяч тенге.".
пункт 7 изложить в новой редакции:

Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77-VII "2022-2024 жылдарға арналған Индер ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2022 жылғы 14 қазандағы № 138-VII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 77-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған Индер ауданының бюджетін бекіту туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26256 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиiсiнше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның iшiнде 2022 жылға келесідей көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 11 580 706 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 453 423 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 20 427 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8 000 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10 098 856 мың теңге;
2) шығындар – 12 582 302 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 7 624 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 36 756 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 29 132 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 009 220 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 009 220 мың теңге:
қарыздар түсімі – 608 185 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 29 132 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 430 167 мың теңге.".
6-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"6. 2022 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен 2 399 902 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы және нысаналы даму трансферттері көзделгенi ескерілсін.".
7-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:

771
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
782
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
780 048
1
Социальное обеспечение
202 608
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
202 608
010
Государственная адресная социальная помощь
202 608
2
Социальная помощь
552 269
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
552 269
004
Программа занятости
278 919
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
7 440
007
Оказание жилищной помощи
1 893
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 008
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
132 696
015
Территориальные центры социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
33 567
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39 759
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
56 987
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
25 171
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
3 000
094
Предоставление жилищных сертификатов как социальная помощь
3 000
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
22 171
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1 300
020
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
4 000
050
О беспечене прав и улучшениее качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
16 871
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
2 700 517
1
Жилищное хозяйство
2 418 911
467
Отдел строительства района (города областного значения)
1 973 290
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
918 469
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

771
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
782
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
780 048
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
202 608
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
202 608
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
202 608
2
Әлеуметтiк көмек
552 269
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
552 269
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
278 919
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
7 440
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 893
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 008
011
Жергiлiктi өкілетті органдардың шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
132 696
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтiк қызмет көрсету аумақтық орталығы
33 567
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететін тіл маманының қызметтерін ұсыну
39 759
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
56 987
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
25 171
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
3 000
094
Әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беру
3 000
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
22 171
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткiзу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1 300
020
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
4 000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
16 871
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
2 700 517
1
Тұрғын үй шаруашылығы
2 418 911
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
1 973 290
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау, салу және (немесе) реконструкциялау
918 469
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру