О внесении изменений в решение Макатского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 70-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Макатского районного маслихата Атырауской области от 13 декабря 2022 года № 146-VII
Макатский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Макатского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 70-VІІ следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить Макатский районный бюджет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответсвенно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 957 613 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 307 603 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 28 869 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 26 336 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 594 805 тысяч тенге;
2) затраты – 8 654 730 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – - 18 378 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 18 378 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 165 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -744 671 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 744 671тысяч тенге:
поступление займов – 18 378 тысяч тенге;

Мақат аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 70-VII "2022 - 2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Мақат аудандық мәслихатының 2022 жылғы 13 желтоқсандағы № 146-VII шешімі
Мақат аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақат аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 70-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 26427 тіркелген, 2022 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2022–2024 жылдарға арналған аудандық бюджет тиiсiнше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 7 957 613 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 307 603 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 28 869 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 26 336 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 594 805 мың теңге;
2)шығындар – 8 654 730 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -18 378 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 378 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 165 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 744 671 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 744 671 мың теңге:
қарыздар түсімі – 18 378 мың теңге;