Об установлении квоты рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата Курмангазинского района Атырауской области от 26 декабря 2022 года № 370
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьей 9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения" акимат Курмангазинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Атырау облысы Құрманғазы ауданы әкімдігінің 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 370 қаулысы
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 31 бабына, "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9- бабына сәйкес, Құрманғазы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для лиц с инвалидностью на 2023 год в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложению к настояжему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима района.
3. Настоящее постановление вводится в действие c 1 января 2023 года.
Аким района М. Мурзиев
Приложение к постановлению
акимата Курмангазинского
района № 370 от "26"
декабря 2022 года
Квота рабочих мест для трудоустройства граждан из числа лиц с инвалидностью в Курмангазинском районе на 2023 год
Наименование организаций
Списочная численность работников
Размер установленной квоты (%)
Количество рабочих мест (человек)
1
Производственный кооператив "Каспий-Таңы"

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде 2023 жылға арналған мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына квота белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі М. Мурзиев
Құрманғазы ауданы әкімдігінің
2022 жылғы "26" желтоқсан
№ 370 қаулысымен бекітілген
2023 жылға арналған Құрманғазы ауданында мүгедектігі бар адамдарды жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарының квотасы
Ұйымдар атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квотаның мөлшері (%)
Жұмыс орындарының саны (адам)
1
"Каспий-Таңы" Өндірістік кооперативі