О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 31 декабря 2021 года № 18/89-VІІ "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 2 июня 2022 года № 24/116-VІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс от 31 декабря 2021 года №18/89-VІІ "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акдала на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 350 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 458 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 28 892 тысяч тенге;
2) затраты – 43 182 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 832 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 832 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 832 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Байыркум на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 558 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 090 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 33 468 тысяч тенге;
2) затраты – 43 976 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 418 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 418 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 418 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Дермене на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 650 тысяч тенге:
налоговые поступления – 10 140 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 18/89-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2022 жылғы 2 маусымдағы № 24/116-VІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 31 желтоқсандағы № 18/89-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақдала ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 40 350 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 458 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 28 892 мың теңге;
2) шығындар – 43 182 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 832 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 832 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 832 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Байырқұм ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 42 558 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 090 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 33 468 мың теңге;
2) шығындар – 43 976 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 418 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 418 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 418 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Дермене ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 63 650 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 10 140 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;