О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 28 декабря 2021 года № 16/85-VІІ "О городском бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 10 августа 2022 года № 26/135-VІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс "О городском бюджете на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 16/85-VІІ (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26197) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Арыс на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 086 795 тысяч тенге: налоговые поступления – 2 011 775 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 445 652 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 152 965 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 476 403 тысяч тенге;
2) затраты – 19 180 711 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12 262 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 22 973 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –10 711 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 106 178 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 106 178 тысяч тенге;
поступление займов – 22 973 тысяч тенге;

Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 16/85-VII "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2022 жылғы 10 тамыздағы № 26/135-VІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 16/85-VII (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26197 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Арыс қаласының 2022-2024 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 19 086 795 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 011 775 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 445 652 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 152 965 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 16 476 403 мың теңге;
2) шығындар – 19 180 711 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 12 262 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 22 973 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 711 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 106 178 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 106 178 мың теңге.
қарыздар түсімі – 22 973 мың теңге;

погашение займов – 10 711 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 93 916 тысяч тенге.
Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь городского маслихата А.Байтанаев
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс
от 10 августа 2022 года
№ 26/135-VIІ
Приложение 1 к решению
маслихата города Арыс

қарыздарды өтеу – 10 711 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 93 916 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихат хатшысы А.Байтанаев
Арыс қалалық мәслихатының
2022 жылғы 10 тамыздағы
№ 26/135-VIІ шешіміне 1-қосымша
Арыс қалалық мәслихатының

451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
445567
005
Государственная адресная социальная помощь
445567
2
Социальная помощь
1600737
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
1600737
002
Программа занятости
953962
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
15928
006
Оказание жилищной помощи
30000
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
87442
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2895
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
205192
015
Территориальный центр социального обслуживания пенсионеров и инвалидов
83158
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов протезно-ортопедическими, сурдотехническими и тифлотехническими средствами, специальными средствами передвижения, обязательными гигиеническими средствами, а также предоставление услуг санаторно-курортного лечения, специалиста жестового языка, индивидуальных помощников в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
118655
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
103505
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
141330
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
141330
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
54249
021
Капитальные расходы государственного органа
2743
028
Услуг лицам из групп риска, оказавшимся в трудной жизненной ситуации вследствие насилия или угрозы насилия
9276
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1700
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
71862
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1500
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
3576412
1
Жилищное хозяйство
365485
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
25988
003
Организация хранения государственного жилищного фонда
20988
005
Снос аварийного и ветхого жилья
5000

451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
445567
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
445567
2
Әлеуметтiк көмек
1600737
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1600737
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
953962
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
15928
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
30000
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
87442
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2895
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
205192
015
Зейнеткерлер мен мүгедектерге әлеуметтік қызмет көрсету аумақтық орталығы
83158
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi протездік-ортопедиялық көмек, сурдотехникалық құралдар, тифлотехникалық құралдар, санаторий-курорттық емделу, мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, арнаулы жүрiп-тұру құралдары, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтері мен қамтамасыз ету
118655
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
103505
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
141330
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
141330
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
54249
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2743
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қаупі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
9276
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1700
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
71862
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1500
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
3576412
1
Тұрғын үй шаруашылығы
365485
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
25988
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
20988
005
Авариялық және ескі тұрғын үйлерді бұзу
5000