О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 29 декабря 2021 года № 107 "О бюджете села Ащысай города Кентау на 2022-2024 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 19 июля 2022 года № 152. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата "О бюджете села Ащысай города Кентау на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 107 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет села Ащысай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 69723 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2826 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 66 897 тысяч тенге;
2) затраты – 69 764 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 41 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 41 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 41 тысяч тенге.".
2. Приложения 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 107 "Кентау қаласының Ащысай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2022 жылғы 19 шілдедегі № 152 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының "Кентау қаласының Ащысай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті туралы" 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 107 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ащысай ауылының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 69723 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2826;
салықтық емес түсiмдер –0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 66897 мың теңге;
2) шығындар – 69764 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -41 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 41 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.