О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 24 декабря 2021 года № 12/75 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 21 сентября 2022 года № 21/136
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 12/75 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26051), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет района Байдибек на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 654 744 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 046 244 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 8916 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 14 599 584 тысяч тенге;
2) затраты – 15 694 666 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 238 706 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 330 804 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 92 098 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -278 628 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 278 628 тысяч тенге:
поступление займов – 330 804 тысяч тенге;
погашение займов – 92 098 тысяч тенге;

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12/75 "2022-2024 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 21 қыркүйектегі № 21/136 шешімі
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12/75 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26051 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бәйдібек ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 15 654 744 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 046 244 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 8916 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімі –14 599 584 мың теңге;
2) шығындар – 15 694 666 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу 238 706 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 330 804 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 92 098, 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -278 628 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 278 628 мың теңге:
қарыздар түсімі – 330 804 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 92 098,0 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 39 922 тысяч тенге".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Установить на 2022 год норматив распределения общей суммы поступлений социального налога: - Социальный налог в областной бюджет 62,3 процент, в бюджет района 37,7 процент.
Приложение 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Байдибек А.Кенехан
Приложение 1 к решению
маслихата района Байдибек

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 39 922 мың тенге.".
2- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2022 жылға әлеуметтік салық облыстық бюджетке 62,3 пайыз, жергілікті бюджетке 37,7 пайыз"
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек ауданының мәслихат хатшысы А.Кенехан
Байдібек аудандық мәслихатының

Перечень бюджетных программ развития районного бюджета на 2022-2024 годы с разделением на бюджетные программы, направленные на реализацию бюджетных инвестиционных проектов (программ)
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Затраты
Инвестиционные проекты
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
1
Жилищное хозяйство
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)

Бюджеттік инвестициялық жобаларды (бағдарламаларды) іске асыруға бағытталған, бюджеттік бағдарламалар бөлінісінде 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеттік даму бағдарламаларының тізбесі
Функционалдық топ
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
II. Шығындар
Инвестициялық жобалар
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
01
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі