О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 29 декабря 2021 года № 13/85 "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2022 года № 27/160. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" от 29 декабря 2021 года № 13/85 следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Агыбет на 2022-2024 годы согласно приложениям 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 63 883 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 008 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 170 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 24;
поступления трансфертов – 58 681 тысяч тенге;
2) затраты – 64 059 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 176.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2022-2024 годы согласно приложениям 2 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 101909 тысяч тенге:
налоговые поступления – 12549 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 81 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 300 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 88599 тысяч тенге;
2) затраты – 102447 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 538.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Шаян на 2022-2024 годы согласно приложениям 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 263 тысяч тенге:
налоговые поступления – 28 860 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 155 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 927 тысяч тенге;

Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13/85 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 27/160 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы 13/85 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Ағыбет ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 63 883 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 008 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 170 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 24;
трансферттер түсiмi – 58 681 мың теңге;
2) шығындар – 64 059 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –176.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. Бөген ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 101 909 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 12 549 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 81 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 300;
трансферттер түсiмi – 88 599 мың теңге;
2) шығындар – 102 447 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –538.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
3. Шаян ауылдық округінің 2022 - 2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 121 263 мың теңге:
салықтық түсiмдер –28 860 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 155 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 27 927 мың теңге;