О внесении изменений в решение Казыгуртского районного маслихата "О бюджете сельских округов на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 21/91-VІI
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 2 декабря 2022 года № 34/149-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казыгуртского районного маслихата "О бюджете сельских округов на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года под № 21/91-VII следующие изменения:
пункты 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 и 25 к настоящему решению изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Казыгурт на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 104 495 тысяч тенге:
налоговые поступления – 76 452 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 174 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 27 869 тысяч тенге;
2) затраты – 110 875 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -6 380 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 380 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 6 380 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 684 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 123 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 34 561 тысяч тенге;
2) затраты – 55 965 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 281 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 281 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 281 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Алтынтобе на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 67 015 тысяч тенге:
налоговые поступления – 30 361 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Қазығұрт аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 21/91-VIІ шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2022 жылғы 2 желтоқсандағы № 34/149-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 21/91-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
осы шешімнің 1, 3, 5, 7, 9, 11, 13, 15, 17, 19, 21, 23 және 25 тармақтары жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қазығұрт ауылы округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 104 495 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 76 452 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 174 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 27 869 мың теңге;
2) шығындар – 110 875 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -6 380 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 380 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 380 мың теңге.
3. Сарапхана ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 53 684 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 19 123 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 34 561 мың теңге;
2) шығындар – 55 965 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 281 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 281 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 281 мың теңге.
5. Алтынтөбе ауылы округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 67 015 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 30 361 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

поступления трансфертов – 36 654 тысяч тенге;
2) затраты – 68 268 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 253 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 253 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 253 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет сельского округа Карабау на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 267 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 158 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 44 109 тысяч тенге;
2) затраты – 60 048 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 781 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 781 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 781 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет сельского округа Сабыр Рахимова на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 309 тысяч тенге:
налоговые поступления – 32 268 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 36 041 тысяч тенге;
2) затраты – 68 391 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -82 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 82 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 82 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет сельского округа Каракозы Абдалиева на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 689 тысяч тенге:
налоговые поступления – 24 077 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 680 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

трансферттер түсiмi – 36 654 мың теңге;
2) шығындар – 68 268 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 253 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 253 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 253 мың теңге.
7. Қарабау ауылы округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 59 267 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 158 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 44 109 мың теңге;
2) шығындар – 60 048 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -781 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 781 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 781 мың теңге.
9. Сабыр Рақымов ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 68 309 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 32 268 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 36 041 мың теңге;
2) шығындар – 68 391 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -82 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 82 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 82 мың теңге.
11. Қарақозы Абдалиев ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 76 689 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 24 077 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 680 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 и 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 и 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата У.Копеев
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от "02" декабря 2022 года № 34/149-VII
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 30 декабря 2021 года № 21/91-VII
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2022 год
Категорий
Сумма тысяч тенге
Классы Наименование
Подклассы
1.Доходы

Аталған шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 және 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 және 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы У.Копеев
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2022 жылғы 02 желтоқсандағы
№ 34/149-VII шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт аудандық мәслихатының
2021 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 21/91-VІI шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы Атауы
Кіші сыныбы
1.Кірістер