О бюджете сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 30 декабря 2022 года № 36/163-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
Казыгуртский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Казыгуртского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 148 055 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 7895 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 160 тысяч тенге;
2) затраты – 155 838 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -7 783 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 783 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 783 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 783 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 16.11.2023 № 8/49-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 349 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 715 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 14 634 тысяч тенге;
2) затраты – 49 349 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 0.
3. Утвердить бюджет сельского округа Сарапхана на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 665 тысяч тенге:
налоговые поступления – 39 031 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 14 634 тысяч тенге;
2) затраты – 56 429 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -2 764 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;

2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 желтоқсандағы № 36/163-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазығұрт аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қазығұрт ауылы округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 148 055 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 147 895 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 160 мың теңге;
2) шығындар – 155 838 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -7 783 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 783 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 783 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 783 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8/49-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. Сарапхана ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 49 349 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 34 715 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 14 634 мың теңге;
2) шығындар – 49 349 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0.
3. Сарапхана ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 53 665 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 39 031 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 14 634 мың теңге;
2) шығындар – 56 429 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -2 764 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 766 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 766 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 - в редакции решения Казыгуртского районного маслихата Туркестанской области от 16.11.2023 № 8/49-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
26. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата У.Копеев
Приложение 1 к решению
Казыгуртского районного маслихата
от 30 декабря 2022 года № 36/163-VII
Бюджет сельского округа Казыгурт на 2023 год

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 766 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 766 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Қазығұрт аудандық мәслихатының 16.11.2023 № 8/49-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
26. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы У.Копеев
Қазығұрт аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
30 желтоқсандағы № 36/163-VII
шешіміне 1-қосымша
Қазығұрт ауылы округінің 2023 жылға арналған бюджеті