О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 29 декабря 2021 года № 17-95-VII "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 7 октября 2022 года № 25-167-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 29 декабря 202 года № 17-95-VII "О бюджете поселков и сельских округов на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 163738) следующие изменения:
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа А.Калыбеков на 2022-2024 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 74 924 тысяч тенге;
налоговые поступления – 8 038 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 736 тысяч тенге;
2) затраты – 75 430 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -506 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 506 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 506 тысяч тенге."
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет поселка Мырзакент на 2022-2024 годы согласно приложениям 9, 10 и 11 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 362 тысяч тенге;
налоговые поступления – 32 566 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 4 700 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 34 162 тысяч тенге;
2) затраты –75 979 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4 617 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4 617 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 4 617 тысяч тенге."
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Енбекши на 2022-2024 годы согласно приложениям 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

Мақтаарал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-95-VII "2022-2024 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 қазандағы № 25-167-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 17-95-VII "2022-2024 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 163738 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. А.Қалыбеков ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 5, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 74 924 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 8 038 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 150 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 65 736 мың теңге;
2) шығындар – 75 430 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -506 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 506 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 506 мың теңге."
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Мырзакент кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 9, 10 және 11-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 71 362 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 32 566 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 4 700 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 34 162 мың теңге;
2) шығындар – 75 979 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -4 617 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4 617 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4 617 мың теңге."
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Еңбекші ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

используемые остатки бюджетных средств – 1 208 тысяч тенге.".
Приложения 5, 9, 12, 16, 20, 24, 28, 31, 35, 39 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению;
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Мактааральского района К.Сарсекбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного маслихата
от 07 октября 2022 года № 25-167-VII
Приложение 5 к решению
Мактааральского районного маслихата
от 29 декабря 2021 года № 17-95-VII
Бюджет сельского округа А.Калыбеков на 2022 год
Категория
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1
2
3
1.Доходы

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 208 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 5, 9, 12, 16, 20, 24, 28, 31, 35, 39 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихатының хатшысы К.Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2022 жылғы 07 қазандағы
№ 25-167-VII шешіміне 1-қосымша
Мақтаарал аудандықмәслихатының
2021 жылғы29 желтоқсандағы
№ 17-95-VII шешіміне 5-қосымша
А.Қалыбеков ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
1
2
3
1.Кірістер