О бюджете поселков и сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2022 года № 29-198-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1) статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Достык на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 169 тысяч тенге;
налоговые поступления – 23 974 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 4000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 31 195 тысяч тенге;
2) затраты – 59 176 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 10.11.2023 № 9-61-VIІI (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить бюджет сельского округа А.Калыбеков на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 57 991 тысяч тенге;
налоговые поступления – 17 042 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 5 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 949 тысяч тенге;
2) затраты – 58 044 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 53 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 53 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 53 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 27.12.2023 № 11-74-VIІI (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 29-198-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75-бабының 2 тармағына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Достық ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 169 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 23 974 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 4000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 31 195 мың теңге;
2) шығындар – 59 176 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 10.11.2023 № 9-61-VIІI (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. А.Қалыбеков ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 57 991 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 17 042 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 5 000 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 35 949 мың теңге;
2) шығындар – 58 044 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 53 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 53 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 53 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 27.12.2023 № 11-74-VIІI (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.

Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 10.11.2023 № 9-61-VIІI (вводится в действие с 01.01.2023).
12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата Мактааральского района К.Сарсекбаев
Приложение 1 к решению
Мактааральского районного
маслихата от 28 декабря
2022 года № 29-198-VII
Бюджет сельского округа Достык на 2023 год

Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 10.11.2023 № 9-61-VIІI (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
12. Осы шешім 2023 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мақтаарал аудандық мәслихатының хатшысы К.Сарсекбаев
Мақтаарал аудандық мәслихатының
2022 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 29-198-VII шешіміне 1-қосымша
Достық ауылдық округінің 2023 жылға арналған бюджеті