О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2022 года № 34/2
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Ордабасинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Бадам на 2023-2025 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 202 тысяч тенге:
налоговые поступления – 63 528 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 054 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22 370 тысяч тенге;
2) затраты – 93 952 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -750 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 750 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 750 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 25.12.2023 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Утвердить на 2023 год размер субвенций в сумме 22 370 тысяч тенге
передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Бадам.
3. Утвердить бюджет сельского округа Бугунь на 2023-2025 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 760 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 147 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 100 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 113 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29 400 тысяч тенге;
2) затраты – 38 874 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -114 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 114 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 114 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 25.12.2023 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 34/2 шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 - бабының 2- тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6- бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес Ордабасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бадам ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 93 202 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 63 528 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 250 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7 054 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 22 370 мың теңге;
2) шығындар – 93 952 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -750 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 750 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 750 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 10/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2023 жылы аудандық бюджеттен Бадам ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 22 370 мың теңге болып бекітілсін.
3. Бөген ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 38 760 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 147 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 100 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 113 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 29 400 мың теңге;
2) шығындар – 38 874 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -114 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 114 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 114 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 10/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.

4. Утвердить на 2023 год размер субвенций в сумме 29 400 тысяч тенге
передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Бугунь.
5. Утвердить бюджет сельского округа Буржар на 2023-2025 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 66 631 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 738 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 160 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 583 тысяч тенге;
2) затраты – 67 003 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -372 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 372 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 372 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 25.12.2023 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Утвердить на 2023 год размер субвенций в сумме 19 149 тысяч тенге
передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Буржар.
7. Утвердить бюджет сельского округа Женис на 2023-2025 годы согласно приложению 10 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 388 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 603 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 90 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 26 695 тысяч тенге;
2) затраты – 31 873 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -485 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 485 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 485 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 25.12.2023 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Утвердить на 2023 год размер субвенций в сумме 24 617 тысяч тенге
передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Женис.
9. Утвердить бюджет сельского округа Каракум на 2023-2025 годы согласно приложению 13 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:

4. 2023 жылы аудандық бюджеттен Бөген ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 29 400 мың теңге болып бекітілсін.
5. Бөржар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 66 631 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 34 738 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 150 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 160 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 30 583 мың теңге;
2) шығындар – 67 003 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -372 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 372 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 372 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 10/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
6. 2023 жылы аудандық бюджеттен Бөржар ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 19 149 мың теңге болып бекітілсін.
7. Жеңіс ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 31 388 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 603 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 90 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 26 695 мың теңге;
2) шығындар – 31 873 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -485 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 485 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 485 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 10/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
8. 2023 жылы аудандық бюджеттен Жеңіс ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 24 617 мың теңге болып бекітілсін.
9. Қарақұм ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

2) затраты – 174 120 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 183 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 183 тысяч тенге .
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств –1 183 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 25.12.2023 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
14. Утвердить на 2023 год размер субвенций в сумме 24 082 тысяч тенге
передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Кажымукан.
15. Утвердить бюджет сельского округа Торткуль на 2023-2025 годы согласно приложению 22 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 65 315 тысяч тенге:
налоговые поступления – 34 886 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –2 754 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27 525 тысяч тенге;
2) затраты – 68 240 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета –-2 925 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 925 тысяч тенге.
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 925 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 25.12.2023 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
16. Утвердить на 2023 год размер субвенций в сумме 27 525 тысяч тенге
передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Торткуль.
17. Утвердить бюджет сельского округа Шубар на 2023-2025 годы согласно приложению 25 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 074 тысяч тенге:
налоговые поступления – 24 452тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 252 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 36 220 тысяч тенге;
2) затраты – 61 198 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

2) шығындар – 174 120 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 183 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 183 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 183 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 10/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
14. 2023 жылы аудандық бюджеттен Қажымұқан ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 24 082 мың теңге болып бекітілсін.
15. Төрткөл ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 65 315 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 34 886 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –150 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 2 754 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 27 525 мың теңге;
2) шығындар – 68 240 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 925 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 925 мың теңге.
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 925 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 10/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
16. 2023 жылы аудандық бюджеттен Төрткөл ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 27 525 мың теңге болып бекітілсін.
17. Шұбар ауылдық округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 61 074 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 24 452 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 150 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 252 мың теңге;
трансферттер түсімі – 36 220 мың теңге;
2) шығындар – 61 198 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

20. Утвердить на 2023 год размер субвенций в сумме 17 028 тысяч тенге
передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Шубарсу.
21. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Қ.Әбдіхалық
Приложение 1 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 28 декабря
2022 года № 34/2
Бюджет сельского округа Бадам на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Ордабасинского районного маслихата Туркестанской области от 25.12.2023 № 10/2 (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование

20. 2023 жылы аудандық бюджеттен Шұбарсу ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшері 17 028 мың теңге болып бекітілсін.
21. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Қ.Әбдіхалық
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
28 желтоқсандағы № 34/2
шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған Бадам ауыл округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Ордабасы аудандық мәслихатының 25.12.2023 № 10/2 (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
35
028
Проведение физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий на местном уровне
35
3. Чисто бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Приобретение финансовых активов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-750
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
750
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
Поступления займов
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Под программа
Наименование
Погашение займов
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование
8
Используемые остатки бюджетных средств
750
01
Остатки бюджетных средст
750
1
Свободные остатки бюджетных средств
750
Приложение 2 к решению
Ордабасинского районного
маслихата от 28 декабря
2022 года № 34/2
Бюджет сельского округа Бадам на 2024 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Наименование

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
35
028
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру-сауықтыру және спорттық іс-шараларды өткізу
35
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5. Бюджет тапшылығы (профицит)
-750
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (Профицитін пайдалану)
750
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Кіші бағдарлама
Атауы
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
750
01
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
750
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
750
Ордабасы аудандық
мәслихатының 2022 жылғы
28 желтоқсандағы № 34/2
шешіміне 2-қосымша
2024 жылға арналған Бадам ауыл округінің бюджеті
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы