О внесении изменений в решение маслихата Отрарского района от 23 декабря 2021 года № 11/61-VIІ "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 24 ноября 2022 года № 22/121-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение Отрарского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 11/61-VIІ (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26041) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Отрарского района на 2022-2024 годы согласно приложению 1,2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 521 678 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 665 351 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 322 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 3503 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 840 502 тысяч тенге;
2) затраты – 15 660 455 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 31230 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 45 945 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 715 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -170007 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –170 007 тысяч тенге;
поступление займов – 45 945 тысяч тенге;
погашение займов – 14 715 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 138 777 тысяч тенге.
Приложения 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Отырар ауданының мәслихатының 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 11/61-VIІ "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 24 қарашадағы № 22/121-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Отырар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Отырар ауданының мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 11/61-VIІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26041 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Отырар ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 15 521 678 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 665 351 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 12322 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 503 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 840 502 мың теңге;
2) шығындар – 15 660 455 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 31 230 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 45 945 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 715 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерiн сатып алу – 0;
мемлекеттiң қаржы активтерiн сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -170007мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 170 007мың теңге:
қарыздар түсімі – 45 945 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 14 715 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 138 777 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.