О бюджетах сельских округов на 2023-2025 годы
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 26 декабря 2022 года № 24/131-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
Маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 767 тысяч тенге:
налоговые поступления –6 241 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 493 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 144 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 889 тысяч тенге;
2) затраты – 60 226 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -459 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 459 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 459 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 10.11.2023 № 8/49-VIІІ (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Караконырского сельского округа в сумме 52 889 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 716 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 465 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 609 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 66 627 тысяч тенге;
2) затраты – 85 335 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 619 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 619 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 619 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 10.11.2023 № 8/49-VIІІ (вводится в действие с 01.01.2023).

2023-2025 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2022 жылғы 26 желтоқсандағы № 24/131-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 767 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 241 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 493 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 144 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 52 889 мың теңге;
2) шығындар – 60 226 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -459 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 459 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 459 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 10.11.2023 № 8/49-VIІІ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2023 жылы аудандық бюджеттен Қарақоңыр ауыл округінің бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 52 889 мың теңге болып қарастырылсын.
3. Көксарай ауыл округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 81 716 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 465 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 609 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 66 627 мың теңге;
2) шығындар – 85 335 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 619 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 619 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 619 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 10.11.2023 № 8/49-VIІІ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.

4. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Коксарайского сельского округа в сумме 59 707 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Балтакольского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 60 590 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 945 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 312 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 51 320 тысяч тенге;
2) затраты – 60 684 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -94 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 94 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 10.11.2023 № 8/49-VIІІ (вводится в действие с 01.01.2023).
6. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Балтакольского сельского округа в сумме 51 320 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Талаптинского сельского округа на 2023-2025 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 81 873 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 573 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 638 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 647 тысяч тенге;
2) затраты – 83 459 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 586 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 586 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 586 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 10.11.2023 № 8/49-VIІІ (вводится в действие с 01.01.2023).
8. Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Талаптинского сельского округа в сумме 68 647 тысяч тенге.

4. 2023 жылы аудандық бюджеттен Көксарай ауыл округінің бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 59 707 мың теңге болып қарастырылсын.
5. Балтакөл ауыл округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 60 590 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 945 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 13 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 312 мың теңге;;
трансферттер түсiмi – 51 320 мың теңге;
2) шығындар – 60 684 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 94 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 10.11.2023 № 8/49-VIІІ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
6. 2023 жылы аудандық бюджеттен Балтакөл ауыл округінің бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 51 320 мың теңге болып қарастырылсын.
7. Талапты ауыл округінің 2023-2025 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2023 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 81 873 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 573 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 15 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1638 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 68 647 мың теңге;
2) шығындар – 83 459 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 586 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 586 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 586 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 10.11.2023 № 8/49-VIІІ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
8. 2023 жылы аудандық бюджеттен Талапты ауыл округінің бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 68 647 мың теңге болып қарастырылсын.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 691 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 691 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 10.11.2023 № 8/49-VIІІ (вводится в действие с 01.01.2023).
26 Предусмотреть на 2023 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет Актюбинского сельского округа в сумме 42 699 тысяч тенге.

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 691 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 691 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 10.11.2023 № 8/49-VIІІ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
26. 2023 жылы аудандық бюджеттен Ақтөбе ауыл округінің бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 42 699 мың теңге болып қарастырылсын.

27. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь маслихата Отрарского района М.Манапов
Приложение 1 к решению
маслихата Отрарского района
от 26 декабря 2022 года
№ 24/131- VII
Бюджет Караконырского сельского округа на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 10.11.2023 № 8/49-VIІІ (вводится в действие с 01.01.2023).
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3

27. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Отырар ауданының мәслихатының хатшысы М. Манапов
Отырар ауданының мәслихатының
2022 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 24/131- VII шешіміне 1 қосымша
Қарақоңыр ауыл округінің 2023 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 10.11.2023 № 8/49-VIІІ (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Кіші сыныбы
1
2
3