О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 12-74/VІІ "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 18 марта 2022 года № 14-90/VII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 12-74/VІІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26359) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сайрамского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 годы следующих объемах:
1) доходы – 31 841 102 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 523 095 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7 376 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 28 310 631 тысяч тенге;
2) затраты – 32 280 843 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -5 735 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 5 735 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;

Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-74/VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2022 жылғы 18 наурыздағы № 14-90/VII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 12-74/VІІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26359 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Сайрам ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 31 841 102 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 523 095 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 7 376 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 28 310 631 мың теңге;
2) шығындар – 32 280 843 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – -5 735 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 735 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

5) дефицит (профицит) бюджета – - 445 476 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 445 476 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 5 735 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 439 741 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Ш. Халмурадов
Приложение к решению Сайрамского
районного маслихата от 18 марта 2022

5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 445 476 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 445 476 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 5 735 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 439 741 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Мәслихат хатшысы Ш. Халмурадов
Сайрам аудандық
мәслихатының 2022
жылғы 18 наурыздағы