О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 17-117-VII "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 20 апреля 2022 года № 20-141-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 17-117-VII "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункты 1-14 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 214 257 тысяч тенге:
налоговые поступления – 165 089 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 25 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов –24 168 тысяч тенге;
2) затраты – 221 502 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 245 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7 245 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 245 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 47 605 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 107 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 3 000 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33 498 тысяч тенге;
2) затраты – 48 160 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 555 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 555 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 555 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жемисти на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 821 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 315 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;

Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 17-117-VII "2022-2024 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 сәуірдегі № 20-141-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 17-117-VII "2022-2024 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-14 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
1. Сарыағаш қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 214 257 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 165 089 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 25 000 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 24 168 мың теңге;
2) шығындар – 221 502 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 245 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 245 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 245 мың теңге.
2. Көктерек кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 47 605 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 107 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 3 000 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 33 498 мың теңге;
2) шығындар – 48 160 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 555 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 555 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 555 мың теңге.
3. Жемісті ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 40 821 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 315 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;