О внесении изменений в решение Сарыагашского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 17-117-VII "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 20 сентября 2022 года № 26-191-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сарыагашского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 17-117-VII "О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункты 1-11 изложить в следующей редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жемисти на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 334 тысяч тенге:
налоговые поступления – 11 904 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов –48 930 тысяч тенге;
2) затраты – 63 828 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 494 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 494 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 494 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Кызылжар на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 77 559 тысяч тенге:
налоговые поступления –19 458 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов –56 601 тысяч тенге;
2) затраты – 77 973 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -414 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –414 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 414 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Дарбаза на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 110 572 тысяч тенге:
налоговые поступления – 20 226 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 17-117-VII "2022-2024 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2022 жылғы 20 қыркүйектегі № 26-191-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 17-117-VII "2022-2024 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-11 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
1. Жемісті ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 62 334 мың теңге:
салықтық түсiмдер –11 904 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 500 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 48 930 мың теңге;
2) шығындар – 63 828 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 494 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 494 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 494 мың теңге.
2. Қызылжар ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 77 559 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 19 458 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 500 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 56 601 мың теңге;
2) шығындар – 77 973 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -414 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 414 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 414 мың теңге.
3. Дарбаза ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 13, 14 және15-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 110 572 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 20 226 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;