О внесении изменений в решение Сузакского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 74 "О бюджете сельских округов и поселков на 2022-2024 годы"
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 30 сентября 2022 года № 131. Прекращено действие в связи с истечением срока
Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Созакского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 74 "О бюджете сельских округов и поселков на 2022-2024 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2022-2024 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 366 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 476 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 79 080 тысяч тенге;
2) затраты – 86 563 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 197 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 197 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 197 тысяч тенге".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2022-2024 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 116 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 47 316 тысяч тенге;
2) затраты – 52 546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -430 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 430 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 430 тысяч тенге".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Каратау на 2022-2024 годы согласно приложению 10 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 591 тысяч тенге:
налоговые поступления – 36 139 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 74 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қыркүйектегі № 131 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 74 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтер бюджеті туралы" шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жартытөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 85 366 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 810 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 476 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 79 080 мың теңге;
2) шығындар – 86 563 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 197 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 197 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 197 мың теңге".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жуантөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 52 116 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 800 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 47 316 мың теңге;
2) шығындар – 52 546 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -430 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 430 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 430 мың теңге".
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қаратау ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 10-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 591 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 36 139 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

используемые остатки бюджетных средств – 3 649 тысяч тенге".
Приложения 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 28 и 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 и 9 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Б.Байғараев
Приложение 1 к решению
Созакского районого маслихата
от 30 сентября 2022 года № 131
Приложение 1 к решению
Созакского районого маслихата
от 28 декабря 2021 года № 74
Бюджет сельского округа Жартытобе на 2022 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 649 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 10, 13, 16, 19, 22, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 және 9 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Б.Байғараев
Созақ аудандық мәслихатының
2022 жылғы 30 қыркүйектегі
№ 131 шешіміне 1 қосымша
Созақ аудандық мәслихатының
2021 жылғы 28 желтоқсан
№ 74 шешіміне 1 қосымша
Жартытөбе ауылдық округінің 2022 жылға арналған бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
1
2
3