О внесении изменений в решение Толебийского районного маслихата от 23 декабря 2021 года № 13/74-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 6 декабря 2022 года № 22/123-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока.
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Толебийского районного маслихата "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 23 декабря 2021 года № 13/74-VII (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26089) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 853 836 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 710 501 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 82 111 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 153 457 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18 907 767 тысяч тенге;
2) затраты – 21 122 043 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 9 189 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 9 189 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 277 396 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 277 396 тысяч тенге:
поступления займов – 9 189 тысяч тенге;
погашение займов – 4 659 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 272 866 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:

Төлеби аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 13/74-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2022 жылғы 6 желтоқсандағы № 22/123-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 13/74-VII (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26089 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Төлеби ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 853 836 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 710 501 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 82 111 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 153 457 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 18 907 767 мың теңге;
2)шығындар – 21 122 043 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 9 189 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 9 189 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4)қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 277 396 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 277 396 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 9 189 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 4 659 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 272 866 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

"2. Установить на 2022 год норматив распределения общей суммы поступления индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 71 процентов, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 79,1 процентов и социального налога в размере 57,6 процентов в областной бюджет.".
Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.

"2. 2022 жылға салық түсімдерінен облыстық бюджетке төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 71 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 79,1 пайыз және әлеуметтік салықтан 57,6 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.".
Көрсетілген шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.