О районном бюджете на 2023-2025 годы
Решение Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 23 декабря 2022 года № 23/127-VII
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2023.
Толебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет Толебийского района на 2023-2025 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2023 год в следующих объемах:
1) доходы – 13 659 546 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 018 994 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 307 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 120 780 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 485 465 тысяч тенге;
2) затраты – 13 951 091 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 36 225 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 36 225 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 327 770 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 327 770 тысяч тенге:
поступления займов – 36 225 тысяч тенге;
погашение займов – 5 271 тысяч тенге;

2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 2022 жылғы 23 желтоқсандағы № 23/127-VII шешiмi
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі.
Төлеби аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Төлеби ауданының 2023-2025 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2025 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 13 659 546 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 018 994 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 307 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 120 780 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 10 485 465 мың теңге;
2) шығындар – 13 951 091 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 36 225 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 36 225 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 327 770 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 327 770 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 36 225 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 271 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 296 816 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 21.12.2023 № 8/41-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
2. Установить на 2023 год норматив распределения общей суммы поступления корпоративный подоходный налог с юридических лиц, за исключением поступлений от субъектов крупного предпринимательства и организаций нефтяного сектора 50 процентов, индивидуального подоходного налога с доходов, облагаемых у источника выплаты 52 процентов, по индивидуальному подоходному налогу с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты 50 процентов и социального налога в размере 50 процентов в областной бюджет.

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 296 816 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 8/41-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
2. 2023 жылға салық түсімдерінен облыстық бюджетке ірі кәсіпкерлік субъектілерінен және мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, заңды тұлғалардан алынатын корпоративтік табыс салығынан 50 пайыз, төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығынан 52 пайыз, төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы 50 пайыз және әлеуметтік салықтан 50 пайыз мөлшерінде бөлу нормативтері белгіленсін.

Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 21.12.2023 № 8/41-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2023 года.
Секретарь районного маслихата Н.Койбагаров
Приложение 1 к решению
Толебийского районного маслихата
от 23 декабря 2022 года № 23/127-VII
Районный бюджет на 2023 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Толебийского районного маслихата Туркестанской области от 21.12.2023 № 8/41-VIII (вводится в действие с 01.01.2023).
Сумма в тысяч тенге
Категория
Наименование
Класс
Подкласс
1.Доходы

Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 8/41-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
3. Осы шешім 2023 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы Н.Қойбағаров
Төлеби аудандық мәслихатының
2022 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 23/127-VII шешіміне 1-қосымша
2023 жылға арналған аудан бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Төлеби аудандық мәслихатының 21.12.2023 № 8/41-VIII (01.01.2023 бастап қолданысқа енгізіледі) шешiмiмен.
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
1.Кірістер