О внесении изменений в решение Тюлькубасского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 16/1-07 "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Тюлькубасского районного маслихата Туркестанской области от 27 сентября 2022 года № 23/2-07
Тюлькубасский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Тюлькубасского районного маслихата года "О районном бюджете на 2022-2024 годы" от 24 декабря 2021 года № 16/1-07 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26082) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Тюлькубасского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 18210177 тысяч тенге:
налоговые поступления –2946057 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 58609 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 36553 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15168958 тысяч тенге;
2) затраты – 18271667 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 18559 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 45945 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 27386 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -80049 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 80049 тысяч тенге:
поступления займов – 45945 тысяч тенге;
погашение займов – 27386 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 61490 тысяч тенге.".
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Түлкібас аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16/1-07 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Түлкібас аудандық мәслихатының 2022 жылғы 27 қыркүйектегі № 23/2-07 шешімі
Түлкібас аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Түлкібас аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16/1-07 (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26082 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Түлкібас ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 18210177 мың теңге:
салықтық түсiмдер –2946057 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 58609 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 36553 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 15168958 мың теңге;
2) шығындар – 18271667 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 18559 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 45945 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу –27386 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо- 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 80049 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 80049 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 45945 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 27386 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 61490 мың теңге.".
Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

106 903
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
68 002
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
40 486
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
27 516
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
38 901
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
38 901
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
79 142
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
79 142
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
79 142
036
Развитие газотранспортной системы
79 142
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
112 188
1
Сельское хозяйство
87 763
477
Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)
87 763
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства и земельных отношений
87 763
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
24 425
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
24 425
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
24 425
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
68 556
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
68 556
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
68 556
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
67 406
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
150
015
Капитальные расходы государственного органа
1 000
12
Транспорт и коммуникации
210 380
1
Автомобильный транспорт
207 647
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
207 647
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
207 647
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
2 733
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

106 903
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
68 002
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40 486
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
27 516
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
38 901
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
38 901
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
79 142
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
79 142
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
79 142
036
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
79 142
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
112 188
1
Ауыл шаруашылығы
87 763
477
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі
87763
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы және жер қатынастары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
87763
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы және қоршаған ортаны қорғау мен жер қатынастары саласындағы өзге де қызметтер
24 425
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
24 425
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
24 425
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
68 556
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
68 556
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
68 556
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
67 406
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
150
015
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 000
12
Көлiк және коммуникация
210 380
1
Автомобиль көлiгi
207 647
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
207 647
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
207 647
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
2 733
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі