О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 30 декабря 2021 года № 14-83-VII "О бюджете города, сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 28 ноября 2022 года № 23-146-VII
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести следующие изменения в решение Шардаринского районного маслихата "О бюджете города, сельских округов на 2022-2024 годы" от 30 декабря 2021 года № 14-83-VІІ:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Шардара на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 424 736 тысяч тенге:
налоговые поступления – 110 007 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 546 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 314 183 тысяч тенге;
2) затраты – 432 696 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 960 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 960 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 960 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа им К.Турысбекова на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 120 001 тысяч тенге:
налоговые поступления – 15 292 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 223 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 104 486 тысяч тенге;
2) затраты – 121 339 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 338 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 338 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 338 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксу на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1)доходы – 158 485 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 475 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 142 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Шардара аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14-83-VІІ "2022-2024 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 қарашадағы № 23-146-VII шешiмi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 14-83-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 424 736 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 110 007 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 546 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 314 183 мың теңге;
2) шығындар – 432 696 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 960 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 960 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 960 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 120 001 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 15 292 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 223 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 104 486 мың теңге;
2) шығындар – 121 339 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 338 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 338 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 338 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксу ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 158 485 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 475 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 142 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

поступления трансфертов – 143 868 тысяч тенге;
2) затраты – 159 800 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 315 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 315 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 315 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в новой редакции:
4. Утвердить бюджет сельского округа Узын ата на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11, 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 93 567 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 580 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 85 987 тысяч тенге;
2) затраты – 93 989 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 422 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 422 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 422 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет сельского округа им. Алатау батыра на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14, 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 138 781 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 307 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 40 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 124 434 тысяч тенге;
2) затраты – 140 216 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 435 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 435 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 435 тысяч тенге.
пункт 6 изложить в новой редакции:
6. Утвердить бюджет сельского округа Кызылкум на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17, 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

трансферттер түсiмi – 143 868 мың теңге;
2) шығындар – 159 800 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1315 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1315 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1315 мың теңге.
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
4. Ұзыната ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 10, 11, 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 93 567 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 580 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 85 987 мың теңге;
2) шығындар – 93 989 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 422 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 422 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 422 мың теңге.
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Алатау батыр ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 13, 14, 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 138 781 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 14 307 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 40 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 124 434 мың теңге;
2) шығындар – 140 216 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 435 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 435 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 435 мың теңге.
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
6. Қызылқұм ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 16, 17, 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін: