О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 27 декабря 2021 года № 17-102-VII "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 5 октября 2022 года № 25-162-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата "О бюджете города, поселка и сельских округов на 2022-2024 годы" от 27 декабря 2021 года № 17-102-VII следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год следующих объемах:
1) доходы – 200 680 тысяч тенге:
налоговые поступления – 169 546 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 398 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 705 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 031 тысяч тенге;
2) затраты – 204 040 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 360 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 360 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 360 тысяч тенге;
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числена 2022 год следующих объемах:
1) доходы – 58 843 тысяч тенге:
налоговые поступления – 20 280 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 541 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 37 022 тысяч тенге;
2) затраты – 61 400 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 557 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 557 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 557 тысяч тенге;
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жылы су 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числена 2022 год следующих объемах:

Жетісай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17-102-VII "2022-2024 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 5 қазандағы № 25-162-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17-102-VII шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 200 680 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 169 546 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 398 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 11 705 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 19 031 мың теңге;
2) шығындар – 204 040 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3360 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3360 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3360 мың теңге;
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 58 843 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 20 280 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 541 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 37 022 мың теңге;
2) шығындар – 61 400 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 557 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 557 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 557 мың теңге;
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Жылы су ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн: