О внесении изменений в решение Жетысайского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 16-94-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы"
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 30 ноября 2022 года № 26-166-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жетысайского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 16-94-VІІ "О районном бюджете на 2022-2024 годы" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 26291) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет Жетысайского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 40 818 430 тысяч тенге:
налоговые поступления – 2 357 168 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 522 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 30 132 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 405 608 тысяч тенге;
2) затраты – 40 958 374 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 163 885 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 330 804 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 166 919 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 303 829 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использования профицита) бюджета– 303 829 тысяч тенге:

Жетісай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-94-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2022 жылғы 30 қарашадағы № 26-166-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай аудандық мәслихатының "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2021 жылғы 23 желтоқсандағы № 16-94-VІІ (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26291 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Жетісай ауданының 2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 40 818 430 мың теңге:
салықтық түсімдер – 2 357 168 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 522 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 30 132 мың теңге;
трансферттер түсімі – 38 405 608 мың теңге;
2) шығындар – 40 958 374 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 163 885 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 330 804 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 166 919 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 303 829 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 303 829 мың теңге:

30 336
003
Поддержка предпринимательской деятельности
0
004
Капитальные расходы государственного органа
400
9
Прочие
1 658 175
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
32 007
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
0
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
32 007
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
0
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
295 144
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
295 144
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
1 331 024
077
Реализация мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
702 076
079
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
628 948
14
Обслуживание долга
196
1
Обслуживание долга
196
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
196
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
196
15
Трансферты
21 371 330
1
Трансферты
21 371 330
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
21 371 330
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
5
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
21 127 606
038
Субвенции
232 672
049
Возврат трансфертов общего характера в случаях, предусмотренных бюджетным законодательством
0
054
Возврат сумм неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов, выделенных из республиканского бюджета за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

30 336
003
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
0
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
400
9
Басқалар
1 658 175
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
32 007
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
0
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
32 007
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
0
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
295 144
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
295 144
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
1 331 024
077
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыру
702 076
079
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
628 948
14
Борышқа қызмет көрсету
196
1
Борышқа қызмет көрсету
196
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
196
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
196
15
Трансферттер
21 371 330
1
Трансферттер
21 371 330
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
21 371 330
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
5
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
21 127 606
038
Субвенциялар
232 672
049
Бюджет заңнамасымен қарастырылған жағдайларда жалпы сипаттағы трансферттерді қайтару
0
054
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт есебінен республикалық бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған (түгел пайдаланылмаған) нысаналы трансферттердің сомасын қайтару