О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 28 декабря 2021 года № 84 "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 7 декабря 2022 года № 164
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2022 года № 84 следующие изменения:
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 136 403 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 117 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112 741 тысяч тенге;
2) затраты – 137 607 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 204 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 204 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 204 тысяч тенге".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жана Икан на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 123 170 тысяч тенге:
налоговые поступления – 13 603 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 135 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 109 417 тысяч тенге;
2) затраты – 149 156 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 25 986 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 986 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 25 986 тысяч тенге".
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет сельского округа Жибек Жолы на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 063 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 158 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 25 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 тысяч тенге;

Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 84 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 7 желтоқсандағы № 164 шешiмi
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы " Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 84 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 136 403 мың теңге:
салықтық түсімдер – 22 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 117 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері –112 741 мың теңге;
2) шығындар – 137 607 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 204 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 204 мың теңге".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жаңа Иқан ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 123 170 мың теңге:
салықтық түсімдер – 13 603 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 135 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 109 417 мың теңге;
2) шығындар – 149 156 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 25 986 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 25 986 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 25 986 мың теңге".
4 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. Жібек Жолы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 79 063 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 158 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 25 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 мың теңге;

поступления трансфертов – 75 730 тысяч тенге;
2) затраты – 79 765 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -702 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 702 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 702 тысяч тенге".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Жуйнек на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 120 698 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 011 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 4 003 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 684 тысяч тенге;
2) затраты – 123 161 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 463 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 463 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 463 тысяч тенге".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет сельского округа Иассы на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 71 906 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 723 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 4 336 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 62 847 тысяч тенге;
2) затраты – 72 039 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -133 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 133 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 133 тысяч тенге".
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Карашык на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

трансферттер түсімдері – 75 730 мың теңге;
2) шығындар – 79 765 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 702 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 702 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 702 мың теңге".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жүйнек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 120 698 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 011 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 003 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 102 684 мың теңге;
2) шығындар – 123 161 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 463 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 463 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 463 мың теңге".
6 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Иассы ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 71 906 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 4 336 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 62 847 мың теңге;
2) шығындар – 72 039 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 133 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 133 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 133 мың теңге".
7 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"7. Қарашық ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств – 1 294 тысяч тенге".
Приложения 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата района Сауран М.Кунпеисов
Приложение 1 к решению
Сауранского районного маслихата
от "07" декабря 2022 года № 164
Приложение 4 к решению
Сауранского районного маслихата
от "28" декабря 2021 года № 84
Бюджет сельского округа Ески Икан на 2022 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 294 мың теңге".
Көрсетілген шешімнің 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданы мәслихатының хатшысы М.Күнпейсов
Сауран аудандық мәслихатының
2022 жылғы "07" желтоқсандағы
№ 164 шешіміне 1-қосымша
Сауран аудандық мәслихатының
2021 жылғы "28" желтоқсандағы
№ 84 шешіміне 4-қосымша
2022 жылға арналған Ескі Иқан ауыл округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
2
3