О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 28 декабря 2021 года № 84 "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2022 года № 185. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Сауран "О бюджетах сельских округов на 2022-2024 годы" от 28 декабря 2021 года № 84 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бабайкорган на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 94 414 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 613 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 50 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 86 751 тысяч тенге;
2) затраты – 94 438 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 24 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 24 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 24 тысяч тенге".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 135 820 тысяч тенге:
налоговые поступления – 22 445 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 117 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 100 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 112 158 тысяч тенге;
2) затраты – 137 024 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 204 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 204 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 204 тысяч тенге".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Жуйнек на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 120 093 тысяч тенге:
налоговые поступления – 14 011 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;

Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28желтоқсандағы № 84 "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2022 жылғы 28 желтоқсандағы № 185 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы " Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 84 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бабайқорған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 94 414 мың теңге:
салықтық түсімдер – 7 613 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 50 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 86 751 мың теңге;
2) шығындар – 94 438 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 24 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 24 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 24 мың теңге".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 135 820 мың теңге:
салықтық түсімдер – 22 445 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 117 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 100 мың теңге;
трансферттер түсімдері –112 158 мың теңге;
2) шығындар – 137 024 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 204 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 204 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 204 мың теңге".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Жүйнек ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 120 093 мың теңге:
салықтық түсімдер – 14 011 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;