Об установлении квоты рабочих мест для трудоустройства для лиц с инвалидностью на 2023 год
Постановление акимата Сауранского района Туркестанской области от 5 декабря 2022 года № 386. Утратило силу постановлением акимата Сауранского района Туркестанской области от 29 августа 2023 года № 243
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Сауранского района Туркестанской области от 29.08.2023 № 243 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

2023 жылға мүгедектігі бар адамдар үшiн жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2022 жылғы 5 желтоқсандағы № 386 қаулысы. Күші жойылды - Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 2023 жылғы 29 тамыздағы № 243 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Түркістан облысы Сауран ауданы әкiмдiгiнiң 29.08.2023 № 243 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.

В соответствии статьи-18 Трудового кодекса Республики Казахстан, статьи 31-37 Закона Республики Казахстан от "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", статьи-9 Закона Республики Казахстан "О занятости населения", акимат района Сауран ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства для лиц с инвалидностью в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда согласно приложения к настоящему постановлению.

Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 18-бабы, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 31-37 бабтарына және "Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына сәйкес, Сауран ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, жұмыс орындары санының екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарына осы қаулының қосымшасына сәйкес квота белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Жангазиева.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района Сауран Ғ.Рысбеков
Приложение к постановлению
акимата района Сауран № 386
от " 05 " декабря 2022 года
Квоты рабочих мест для трудоустройства лиц с инвалидностью
Наименование организации
Списочная численность работников
Размер квоты (%)
Количество рабочих мест для лиц, с инвалидностью
Работающие лица, с инвалидностью
Количество рабочих мест установленной квотой для лиц инвалидностью
1
Коммунальное государственное учреждение "Общая средняя школа №13" отдела развития человеческого потенциала Сауранского района управления развития человеческого потенциала Туркестанской области

2. Қаулының орындалуын бақылау Сауран ауданы әкімінің орынбасары Е.Жанғазиевке жүктелсін.
3. Қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сауран ауданының әкімі Ғ.Рысбеков
Сауран ауданы әкімдігінің
"05" желтоқсан 2022 жылғы
№ 386 қаулысына қосымша
Мүгедектігі бар адамдар үшін жұмыс орындарын квоталау көлемі
Ұйымның атауы
Жұмыскерлердің тізімдік саны
Квота мөлшері (% жұмыскерлердің орташа тізімдік санынан % )
Мүгедектігі бар адамдар үшін жалпы жұмыс орындары саны
Жұмыс атқарып жатқан мүгедектігі бар адамдар
Мүгедектігі бар адамдар үшін бекітілген квота
1
Түркістан облысының адами әлеуетті дамыту басқармасының Сауран ауданының адами әлеуетті дамыту бөлімінің "№13 жалпы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі